Bon-Net

Poznań

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Bon-Net
1 3 6 1

Opinie o Bon-Net

Administrator

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Bon-Net w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

krzysiek

W krsie są cały czas @anton wiec na pewno prowadzą działalność..pytanie tylko czy coś aktualnie uległo zmianie czy jest lepiej? Chciałbym wiedzieć na co teraz mógłbym liczyć jeśli chciałbym się zatrudnić

6jb

u mnie wynosza juz ponad 4 miesiace, nie polecam!!!

h32

Firma niewywiazujaca sie ze swoich obowiazkow pracodawny, brak otrzymania wynagrodzenie od 4 miesiecy do dnia dzisiejszego nie mam nic na koncie. Zarzad- w osobie [usunięte przez moderatora]- tragedia- bezczelny czlowiek, ktory wciaz klamie, ze wynagrodzenie przyjdzie, kiedy tylko ksiegowa zaksieguje fakture, twierdzacy ze taki proces trwa. Ksiegowanie trwa co najwyzej jeden dzien. Natomiast Pan [usunięte przez moderatora] jest nieuczciwym pracowawca, narazajacym pracownika na straty. Bardzo nie polecam i odradzam jakakolwiek wspolprace!!!

x

w pełni się zgadzam. oszuści wobec pracowników i klientów. są zadłużeni jeszcze z działalności gospodarczej, teraz też sobie nie radzą i próbują zmienić nazwę na nową, żeby zmylić. okropni, okropni, okropni!

anonim

Firma, która ma notoryczne opóźnienia w płaceniu wynagrodzenia i ZUS, nie jest szczera i nie szanuje pracowników.

Zostaw opinię o Bon-Net - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bon-Net