pretty one

Opinie o pretty one

Damian
użytkownik zarejestrowany

Kamery są przydatne zawsze, nawet wtedy gdy chodzi o coś co nie jest na szkodę pracownika, tylko żeby mu pomóc, coś udowodnić, np. przy wypadku tak jest

Aaa

Na starcie oferują najniższa krajowa i tak będzie zawsze. Jeśli dostanie premie to na czarno- w kopercie. Wszędzie kamery i podsluchy i szefowie słyszą każde słowo, które nawet nie wiesz kiedy wykorzystają przeciwko tobie. Stara to była milicjantka, która wszędzie weszły spisek i złodziei. Mobbing i zastraszanie - to ja czeka:/

Jarek

hehehhee - 2011-03-24 17:31:05 DNO DNO DNO,,,,,CHYBA .ŻE CHCESZ ZARABIAĆ 1000 ZŁ TAK, zgadza się - 1000 zl to według właścicieli najodpowiedniejsza pensja na dzisiejsze czasy. Ale praca oczywiscie wykonywana za trzech!!!!

hehehhee

DNO DNO DNO,,,,,CHYBA .ŻE CHCESZ ZARABIAĆ 1000 ZŁ

Zostaw opinię o pretty one - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pretty one