Rabugino Sp. zo.o.

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Rabugino Sp. zo.o.

niezadowolony

praca jak każda inna ale premiowanie pracownika fatalne. Zarobki nieadekwatne do wykonywanego stanowiska. Żenada :(

Witam , zarobki 1350zł. netto. Dla nowych pracowników najcięższe maszyny w półautomacie, podczas gdy stare pudelnice siedzą na selekcji i plotkują. Najbardziej trzeba uważać na szefową produkcji [usunięte przez moderatora], bardzo zła kobieta.!!!!!Pozatym praca nie taka najgorsza.Aha i jest problem z technikiem zmiany B [usunięte przez moderatora] , ponieważ jest to tzw. \"inteligentny cham\" i w niczym nie chce pomóc. Frame pl06 f07/f10 valeo/BMW.

rabugino

narazie jest tam fajnie tylko mało płacą

Zostaw opinię o Rabugino Sp. zo.o. - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rabugino Sp. zo.o.