TIZI Design

Opinie o TIZI Design

burza
użytkownik zarejestrowany

jesli faktycznie jest tam fajna atmosfera to jest to praca zdecydowanie dla mnie. Atmosfere w pracy cenie sobie chyba najbardziej - bardziej nawet niż wynagrodzenie. Szkoda tylko że aktualnie firma TIZI Design nie poszukuje pracowników. Gdyby coś sie zmienilo dajcie znac

Kacelaria Maximus

Kancelaria Maximus wystawia na sprzedaż prawomocnie zasądzona wierzytelność wobec przedsiębiorcy Michał Daniel Kamiński z siedzibą w Warszawie. Kwota należności głównej 4 260,01 zł plus koszty sądowe i odsetki. Jednocześnie zachęcamy dłużnika do spłaty długu. Kontakt: kancelaria.maximus@gmail.com

Uczciwa Solidna !!! atmosfera pracy Najlepsza . Michał - szef Zbyszek - prawa ręka szefa :)

Zostaw opinię o TIZI Design - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIZI Design