IKA BUD S.C.

Wrocław

Opinie o IKA BUD S.C.

oszukany

Sprzedający po zainkasowaniu pieniędzy za proformę opiewającą na prawie 7000zł za materiały budowlane nie odpowiada na sms, blokuje nr telefonu, nie odpowiada na maile. Przestępstwo zostało zgłoszone na Policje. Sprawdzcie adres firmy w googlemaps!!! OSTRZEGAM! Szkoda waszego czasu i nerwów. Zamówiony styropian 38m3 nie dostarczony. Pomimo obietnic pieniądze nadal nie zwrócone. przestępstwo zgłoszone na Policje i wkrótce trafi do PROKURATURY! Uwaga! Używają kilku kont allegro do naciągania!!!!!!! Tomasz Serwaczak widnieje pod różnymi kontami allegro, nazwami spółek oraz kilkoma adresami widmo. Ostrzegam !!!

Zostaw opinię o IKA BUD S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKA BUD S.C.