Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Łysomice

Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Maciek

Zastanawiam się czy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. ma jakieś redukcje i rotacje, bo z tego co widzę praca jest na tyle doskonała, że mało kto odchodzi i przez to nie ma jak się przyjać - no chyba że się mylę, bo słyszałem plotkę o zatrudnieniach?

Jarek

Dokładnie tak ! Pensje biedne wręcz głodowe. Ten kto napisał posta wyżej to jakiś [usunięte przez moderatora] z kadry kierowniczej, który na takich jak my zarabia krocie ! Banda cwaniaczków ! SHARP trzyma ten przybytek chyba tylko po to aby jednostki na giełdzie im nie spadły. Taka ściema ! Odradzam stanowczo !

arczi

kompletne bzdury Sharp płaci najniższą krajową a ludzi mają tam za bydło. Odradzam, od [usunięte przez moderatora] pod Toruniem szerokim łukiem.

Słowa kojarzące się z Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): interesująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w większości mili (szczególnie pracownicy produkcyjni-operatorzy). Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3500 PLN brutto Najbardziej podobało mi się w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.: nowoczesna technologia produkcji modułów LCD, przyjazne stosunki wśród załogi, Najbardziej nie podobało mi się w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.: niedokumentowane modyfikacje procesu nie poparte analizami

Zostaw opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Łysomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.