Multi Communication

Opinie o Multi Communication

karionio

Hmm no ja nic na ten temat nie wiem @romek, zawsze pieniądze były na czas, i nie było z tym problemu. Przecież podpisuje się umowę o pracę więc trzeba wymagać

Gez

Właściciel dba o swój wizerunek ;;);););) jaja ... Atmosfera denna. Kłopoty z płatnościami

Słowa kojarzące się z Multi Communication.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są znakomici.

Zostaw opinię o Multi Communication - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi Communication