Opinie o SF-FILTER Sp. z o.o. w Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SF-FILTER Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SF-FILTER Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SF-FILTER Sp. z o.o. w Wielkopolska

Nad GM i jego damą M zaczynają sie zbierać chmury gradowe. Wszyscy mają już dosyć tego dość nietypowego układu. Sztuczne stanowisko, jeden wielki (usunięte przez administratora) Ludzie mają swoje granice wytrzymałości!!!!!! Niektórzy myślą już o zgłoszeniu tego faktu do samej góry. Opamiętaj się człowieku i zaprowadź porządek jaki chwilowo zaczął się tworzyć!!!!!

Dyr

To jest kpina … cała firma od zwolnienia kolegi z Is o tym dyskutuje Jak takie beztalencie …. Nieznające systemu produktów ocenia pracowników ?? Podsłuchując rozmowy ??? A co ona oprócz nerwów i stresu pracowników wniosła do firmy ????

Czy w firmie SF-FILTER Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

PRACOWNIK SF FILTER

Szkolenia na wózki z UDT mamy podczas godzin pracy, co jest spoko, a co do anglika, to jest po pracy w domu przy laptopie czy telefonie.

Z tydzień temu wystawiono ofertę na Towarową dla specjalisty ds. produktu. Maja przy tym oznaczenie, że to praca od zaraz, więc w pierwszej kolejności możecie opowiedzieć co się teraz na samym dziale dzieje? Zastanawiam się czy ktoś odszedł czy to jednak rozwój. mam już doświadczenie więc liczę na stała pracę

PRACOWNIK SF FILTER Nowy wpis

Oferta nadal aktualna, jednak nikt się nie zwolnił, firma prężnie się rozwija, stąd poszukiwany nowy pracownik.

Ooo Nowy wpis

Ooo a to dlaczego nie polecasz? Jak piszą wyżej, że to nie rotacja tylko rozwój to nawet nie brzmi tak źle. Akurat siedzę już trochę w systemach ERP, a piszą ze wymagają ich znajomości. Coś z kasa jest nie tak, że nie polecasz? Ile się zarabia?

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Specjalista Ds. Sprzedaży w mieście Lubin. Czy rzeczywiście można zarobić 16500 ? W jakich firmach?

Czy w firmie SF-FILTER Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

M.

Ostatnio jest angielski dla wszystkich u nas za darmo... magazyn miał szkolenie z wózków dla każdego...

@M.

Te szkolenia to macie prowadzone w trakcie pracy czy musicie jednak po godzinach siedzieć? I tak poza tym to jak długo mogą trwać? Będą jakieś nowe dodawane?

PRACOWNIK SF FILTER

Rsm

A tak ją promował na zeszłotygodniowym zjeździe …. Śmiech na sali Wszyscy którzy znają realia wiedzą ja jest… Kierownik który nie zna systemu .. produktów .. sztuczne procedury pisane na kolanie Tragedia….

Expo

I obecnie zajmuje się exportem nie mając pojęcia o tematyce … obecną kierownik została zdegradowana gdyż była zbyt dobra dla pracowników A nowy standard warszawski to gnębienie

Dyr

SF-FILTER Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Referent ds. Księgowości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Ta sugestia z tym przeszkoleniem się na własna rękę ma nawiązywać do tych kursów oraz szkoleń z benefitów na które można dostać dofinansowanie? Jakie kursy byście proponowali wziąć podczas zatrudnienia jako specjalista ds. sprzedaży wewnętrznej? Jest właśnie wystawiona oferta i myślę nad zatrudnieniem się. czy ktoś z działu mógłby opisać warunki pracy? atmosferę? i jak finansowo się wychodzi?

Referent ds. księgowości jak zarabia w firmie? Właśnie tu czytałem w komentarzu, że pozmieniało się na korzyść pracowników, ale to z samochodami. No a stawki też rosną? Patrzę, że nadal wiszą jakieś stare ogłoszenia w sieci sprzed 6 miesięcy, ale tam też nie pisali :/

Do teraz nie wiadomo czym regionalni jeżdżą? :D a na których stanowiskach jeszcze można sobie pozwolić na służbówkę? Wiecie? nie widzę tu zbyt wielu opinii a wiem ze jeszcze jakoś z rok temu na magazyn kogoś do siebie szukali, pisali o uprawnieniach na widlaka w mile widzianych, czy będzie to lepiej płatne? I jakimi się jeździ?

Szczerze? Lancia Delta Integrale. Ale trochę kosztuje, bo to już klasyk. Według Ciebie pracując tu na magazynie, można odkładać sobie z wypłaty niezłe kwoty, albo nawet wziąć kredyt? Zarobki mnie interesują.

Wiesiek

Yaris Auris Corolla czy Avensis? Znam firmy gdzie ludzie pracują w BMW X1 lub serii 3. Klasa auta handlowca mówi wiele o klasie firmy.

MW
@Wiesiek

A teraz czym jeżdżą regionalni?

Byłbym chętny do pracy na referenta, ale widzę, że ogłoszenie już starsze jest to, co tutaj było, i od 5 miesięcy nieaktualne. Może coś teraz się zwolniło? Poza podstawą tylko oferują oni w ogóle jakieś dodatki? Bo nic wtedy nie pisali o tym, jakie są warunki konkretne finansowe z ich strony. Zauważyłem i aż tu wszedłem spytać.

K.s.A

Duże zmiany w Firmie, które wychodzą na korzyść!

M.

Jestem pracownikiem SF-Filter od kilku lat i podoba mi się praca. Bardzo polecam osobom, które są pracowite :)

Jarek.S
@M.

Jak tak Ci się podoba! To podpisz się z imienia i nazwiska. Napewno Pan Tadeusz Cię doceni. Żenada!!!

nikt
@M.

Osoby pracowite nie są doceniane , doceniane są tylko wewnętrzne układy

Polak

Całe szczęście krzykacza Pana J. już nie ma u nas w firmie , zajmij się sobą i swoim interesikiem Pozdrawiamy cię dżosef

Darek

Jest jeszcze taki mały szczegół który został pominięto, jeśli ktoś jedzie na szkolenie z SF filter to musi pamiętać o najważniejszej rzeczy jaką będzie na tym szkoleniu miał do zapamiętania żeby zabrać ze sobą Kanapki albo jakieś konserwy bo na pewno jedzenia nie dostanie na koszt firmy.

@Darek

Mało wiesz w takim razie o podatkach, kosztach podróży służbowych, wypłacanych dietach etc. A jak jest na szkoleniach to wiedzą uczestnicy. Rozumiem, że firma powinna zorganizować jeszcze termosy z kawką i herbatką plus kanapeczki na drogę w obie strony oraz ciepłe ubranko zimą. Nie mówiąc już o specjalnym zaproszeniu i ustaleniu, czy termin jest właściwy dla szanownego Pana Darka. Jeśli masz pytania, a jesteś ciągle pracownikiem Spółki zapraszam do siebie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Tadeusz Wajcowicz PS. Jeśli piszecie proponuję napisać dokładnie tak jak jest i pod własnym nazwiskiem.

Przemysław
@TW

Masz rację, szkolenie jest po to, żeby się czegoś nauczyć. Oczywiście jeżeli pracodawca sponsoruje dodatkowo posiłek jest to bardzo miłe, ale nie zawsze tak się dzieje. Skoro jesteś doświadczonym pracownikiem napisz jakie są według Ciebie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia i czy jesteś z nich zadowolony. Napisz jakie widzisz pozytywne aspekty zatrudnienia, a co byś zmienił lub poprawił? Zachęcam Cię do dyskusji.

QT
@TW

I już ten wpis powinien zakończyć dyskusję o firemce SF Filter, która zresztą wg doniesień z rynku ma się coraz gorzej. Nic dziwnego, wszystko składa się w jedną całość. Skoro w takim tonie wypowiada się sam prezes, to nic więcej nie trzeba dodawać. Mądrzy nie skorzystają z "super oferty pracy", a pozostali...no cóż przekonają się sami. A kanapki czy konserwy trzeba zawsze brać i tylko oczekiwać że miejsce spotkania nie zostanie pomylone - oczywiście przez "managerów". Tak jest i nawet tak sarkastyczna wypowiedź prezesa tego nie zmieni.

Przemysław
@QT

Doniesienia z rynku nie zawsze się sprawdzają. Najlepiej o kondycji firmy wiedzą zatrudnieniu pracownicy. Piszcie jakie widzicie pozytywne strony w firmie, a co wymaga zmiany lub poprawy? Każda sugestia będzie ważna, więc zachęcam Was do dyskusji.

@QT

Drogi QT. Sarkastycznie podpisz się z imienia i nazwiska! A określenie firemka kwalifikuje się do obrazy dobrego imienia firmy. Dobrze, że nie będziesz już musiał zabierać kanapek i konserw, bo jako były pracownik, w nowej lepszej firmie, będziesz goszczony na szkoleniach ugiętymi stołami od jadła i nie tylko... A później napiszesz o niej firemka... Nie zazdroszczę tej nowej firmie. I dobrze,że opuściłeś nasz zespół.Nie pasowałeś tu. Życzę powodzenia Tadeusz Wajcowicz

QT
@TW

Panie Tadeuszu! Portal jest stworzony aby było się można wypowiadać anonimowo. Jestem obecnym pracownikiem. I to mnie martwi.

@QT

Proponuję zmień firmę, albo jej nie obrażaj. A jak piszesz anonimowo to pisz o faktach. Tadeusz Wajcowicz

@TW

Panie Tadeuszu. Nie jest tak kolorowo jak Pan myśli. Rozumiem Pana, że jako sternik tej firmy będzie Pan jej bronił - to normalne i rozumiem to. Chodzi o to, że konkurencja odjeżdża Wam jak szybki samochód rajdowy, a Wy nie macie pomysłu jak go dogonić .(czy w tym przypadku jest to problem terenowych? Nie sądze.) Tutaj leży problem. Inaczej napisze, ludzie Wam podpowiadają co zrobić aby ten samochód dogonić tylko Wy ich nie słuchacie. Pozdrawiam

ajwajwaj
@TW

Jak tam TW, nosił wilk razy kilka i ponieśli i wilka? :D Z perspektywy czasu czytanie tych komentarzy daje dobrą zabawę i spory ubaw :)

praownik 001
@TW

Panie Tadeuszu, diety wypłacane - jeżeli są, to raczej pracownicy nie narzekają. A jest to psi obowiązek zapewniać godne warunki zatrudnienia, a nie żadna łaska. Pozdrawiam

@praownik 001

Tylko, że p. Tadeusza nie ma już od ponad pół roku w firmie... Tyle w temacie wiarygodności wypowiedzi.

Tadeusz

Brawo dla kolegi za podsumowanie. Szkoda tylko zwolnionych chłopaków. Łukaszu pamiętamy!!!

Care

(usunięte przez administratora)skupcie się na ratowaniu tej firmy i brać się do roboty. Bo to co pokazujecie, Wasza polityka, Wasze "pomysły", podejście do tematu zakrawa na żart. Przeżucanie własnych win na zwykłych handlowców, macie wypracowane do perfekcji. Ratowanie swojego krzesła kosztem zwykłego handlowca macie wypracowane do perfekcji. Budzimy się, wstawać, mamy 2020 rok a nie rok 2000.

MW
@Care

Ratowaniu firmy? A co się dzieje takiego? Całkiem nieźle sobie radziła...

Robert

Straszne jest to że trzy dni przed wypłatą, dowiadujemy się że mamy ucięte pensje. Tylko handlowcy! Oczywiście w biurze sobie krzywdy nie zrobią. (usunięte przez administratora) Nikt tu nie przyjdzie robić.

Anonymus

Pracuję już parę lat. Jestem zadowolony. Nikt nie jest alfą i omegą, wszystko ma swoje prawidłowości. Pozdrawiam!

Obecny
@Anonymus

Zapewne jesteś z Lubuskiego! I na wszystkich DONOSISZ.

Ex pracownik

Zwolnili ich? Poważnie ?

TOMEK

Browo za reakcję Szwajcarów. Szkoda że tak późno, ale jest jeszcze sprawiedliwość na tym świecie.

Archanioł

Jakimi autami pracują terenowi?? To wiele powie o firmie.

Krzysztof
@Archanioł

Toyota z gpsem i zakazem użytkowania do celów prywatnych.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SF-FILTER Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ŁUKASZ

Jeden. Na odpowiedź czekasz tydzień. Ale odpuść sobie! Nie warto, jest masa lepszej pracy.

Iza
@ŁUKASZ

To w takim razie proces rekrutacji w SF-FILTER jest naprawdę bardzo krótki, co jest oczywiście plusem. Dlaczego jednak odradzałbyś aplikowanie do tej firmy? Czy ma to związek bezpośrednio z zarobkami czy to coś innego? Napisz coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o SF-FILTER Sp. z o.o. - Wielkopolska

• Jak się pracuje w SF-FILTER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SF-FILTER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SF-FILTER Sp. z o.o.?

SF-FILTER Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Towarowa 10
    59-300 Wielkopolska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042