AKROPOL

Poznań

Opinie o AKROPOL

a co myslalas ze staniesz na recepcji i bedziesz sie patrzec jak inni robia?? te czasy sie juz skonczyly, teraz sie robi to co w danej chwili wymaga pracy

Pracowałam tam tydzień, umowę dostałam nie taką jaka była ustalana wcześniej, niby recepcja a trzebabyło obsługiwać bar, śniadania, nosić dostawy mięsa. za pracę tą nie dostałam pieniędzy jak odmówiłam podpisania umowy o dzieło kiedy miał być pełen etat. tylko zmarnowany czas i strata kosztu dojazdu i właśnych ubrań. nie polecam

Zostaw opinię o AKROPOL - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKROPOL