Megachemie Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Megachemie Sp. z o.o.

mm

zgadzam się w 100%

analityczka

Pracowałam w tej firmie rok. Rok stracony. Rok nerwów, bólów brzucha, nadgodzin nigdy nie zapłaconych, bez cienia możliwości odebrania sobie w innym terminie. Generalnie dużo gadania, snucia planów i wizji, które nigdy się nie realizowały. Od pracowników wymagają siedzenia po godzinach, pracy ponad możliwości za cienkie pensje. Sami prezesi, dyrektorzy, prokurenci itp. mają się znakomicie - wszyscy znajomi, rodzina prezesostwa. Nie polecam, chyba że ktoś chce przeżyć "[usunięte przez moderatora]".

Zostaw opinię o Megachemie Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megachemie Sp. z o.o.