Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS Sp. j.

Nowy Targ

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS Sp. j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS Sp. j.

anonymous

Pracuje w Firmie Janas już parę dobrych lat, jestem bardzo zadowolona. Pracodawcy są bardzo lojalni wobec pracowników, a wśród pracowników panuje miła atmosfera koleżeńska. Jeśli komuś chce się pracować i wykonuje to co do niego należy nie powie złego zdania o tej firmie:-)

Stary zgred

To chyba dobrze, że bankowców zatrudniają przynajmniej dba ktoś o finanse firmy i pracowników- gorzej by było gdyby zatrudniali fryzjerów - wtedy by ich miał kto wystrzyc na Dudka:-)

;-)

firma z kadra nie zdolna kierowac ludzmi a w szczegulnosci [usunięte przez moderatora] bankowiec w firmie miesnej tragedia

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS Sp. j. - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS Sp. j.