Uni-Bar

Jarosławiec

Opinie o Uni-Bar

olcia

dużo zalezy też od tego jacy ludzie przychodzą i czy zostawią napiwek.

Bubu

Byłem tam .MASAKRA.Totalny wyzysk.Na godz wychodzi z 8 zł na ręke.Niech sami sobie tyrają

Harnas

Jezeli odpowiada ci praca za 2800 zl. miesiecznie po 16h. na godzine i do tego na czarno to zycze powodzenia.Pozdrawiam przyszlych pracownikow Darek ze Zlotoryi.A tak przy okazji gdyby czytala to moja byla szefowa to wisicie mi jeszcze pieniadze.

Harnas

Jezeli odpowiada ci praca za 2800 zl. miesiecznie po 16h na dobe i do tego na czarno to zycze powodzenia.Pozdrawiam przyszlych pracownikow Darek ze Zlotoryi.

Zostaw opinię o Uni-Bar - Jarosławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Bar