Instalator Polski Sp. z o.o.

Opinie o Instalator Polski Sp. z o.o.

xxx

to na pewno miejsce idealne dla początkującego dziennikarza czy freelancer'a. Ja bym się nie wahał, gdyby zaczęli szukać nowych twarzy do zespołu. :) @Adam

Iwonka

Moim zdaniem to jest firma z poprzedniej epoki. Większość pracowników z głową na karku szybko ucieka. Zostają Ci którym się nie chce albo nie mają lepszej perspektywy. Ogólnie wszystko tam jest przeciętne. Może poza szefową marketingu, która pełni tam rolę złego policjanta, a na marketingu nie zna się ani trochę. Trzeba walczyć

monika

lata temu to była super firma, zespól, szef, atmosfera, zarobki, pozycja na rynku wydawniczym szkoda szkoda....

nie polecam. Szefowa z piekła rodem! Przyklad: pierwszego dnia wielkiej śnieżycy o 8.15 sprawdza obecność. Płaca marna ale zawsze w terminie

Zostaw opinię o Instalator Polski Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalator Polski Sp. z o.o.