Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”,

Sulejówek

Opinie o Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”,

bx

Nie polecam. Pracowników traktują podobnie jak klientów. Wyzysk, atmosfera zawiści i donosów. Brr... Nie płacą dobrze. Redaktorów przyjmują już wyłącznie na umowę o dzieło - za 1500 zł brutto. Dla bardzo zdesperowanych.

jhb
użytkownik zarejestrowany

@gość chyba zdajesz sobie sprawę że to przenośnia była ? (to pytanie retoryczne - nie odpowiadaj). Dlatego tym bardziej nie rozumiem twojej wypowiedzi

gość

czytając te komentarze zastanawiam się czy nie ma w tym kraju ludzi przyzwoitych czy wszystko zrobicie dla kasy? Poszukajcie w necie, sprawdźcie papiery firmy, a dopiero pytajcie jak tam się pracuje. Ktoś napisał że praktyki wobec klienta mu nie przeszkadzają i zrobi co każą, to znaczy ze jak każą ci obciąc sobie palec czy noge to to zrobisz? bedziesz pracował w firmie ktora oszukuje ludzi? chciałbys byc tak oszukany? Nie zastanawia was to ze skoro tak traktują klienta to tak samo postapia z wami? Ten swiat schodzi na psy. Wolałąbym sprzątać ulice niż pracować dla oszustów ktorzy skutecznie omijają przepisy prawa bo jest to niemoralne i nieetyczne i balabym się ze tak samo zrobią ze mną.

QWERRTY

Nie wiem o co wam chodzi. Ja pracuje już jakiś czas i jest na prawdę super. Fajni ludzie, praca od-do, bez nadgodzin. Pensja zawsze na czas. Może wynagrodzenie nie powala, ale reszta ok!

użytkownik zarejestrowany

były

Jak chcesz posmakować mobbingu, dyskryminacji i nieprzestrzegania norm czasu pracy, to wydawnictwo dla Ciebie...

to wydawnictwo to oszuści dostałam fakture do zapłacenia chociaż nic nie zamawiałam .

regemet

witam w 2009r prosiłem o wykreslenie mnie z bazy danych adresowych ,po przykrych doswiadczeniach z niby zamówionym egzemplarzem ,dnia 13.10 2010 otrzymałem list format A4 którego nie otwierałem tylko wrzuciłem do skrzynki pocztowej zwrot bo nic nie zamawiałem a za miesiac przysla fakture za prenumerate ,

bibi

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka najbardziej oszukująca firma w RP

Zostaw opinię o Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”, - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo „Wiedza i Praktyka”,