ECUREX - Wiesław Miernik

Opinie o ECUREX - Wiesław Miernik

Hard

Potwierdzam 2szystko

MisioZgór

Firma ta to jedna wielka kpina !kierowcy po calym tyg pracy na wochenende jak to mowi WIELKI BOSS musi do niedzieli do wieczora chodzic przy tirach !Szefunciu sie chwali ze ma duza flote a tak naprawde ma tylko 3 stare trupy !Szefunciu Polski Niemiec (scyzoryk)jest gorszy niz Esesman,ludzi ma za nic,traktuje ludzi jak smieci,nie wyplacalny jest !!!Ładnie tylko mowie na poczatku a potem pokazuje swoje prawdziwe oblicze!!Urlopuje 3 razy w ciagu dwoch miesiecy a pieniedzy dla ludzi nie ma.Ludzie odradzam wam trafic do tego bagna !Lepiej zarobic mnie ale u normalnego czlowieka a nie u tego cwaniaka !

Były kiero

Właściciel to pajac. Przez przypadek wydostać się z Tworek. Powinno się mu psychotesty zrobić. A cała firma..... brak słów

driver

zgadzam sie z opinią byłego kierowcy-ta firma nie powinna istnieć!

Prezess

Pozdrawiam cudowną, piękną Panią blondynkę z CLS-a która pracuje w Ecurexie, a reszta nie ma znaczenia :) Oddałbym jeszcze tą skromną pewnie wypłatę pracując tam byle niczego jej nie brakowało. Pozdrowienia dla całej firmy.

Sinner
@Prezess 13.03.2016 18:35

Teraz juz nie z CLS'a ale z mercedesa GL'a ;)

byly kierowca

Firma nędzy i rozpaczy. Pauze weekendową kręci tylko samochód a ty lazisz po smiesznym placu co śmierdzi bo obok przetwarzaja resztki jedzenia a samochody stoją miedzy krzakami, przelewasz paliwo ze zbiornika w drugi abys tylko nie stal. Jak się zwalniasz to cię obciożą za każdy szczegól, paliwo mierzone w centymetrach. Brak toll collectów a jezdzisz glownie po niemczech i ciagle telefony czy juz pan dojechal,czy juz pan rozladowal, czy juz pan stoi pod rampa itd. a jak nie odbierasz to czego pan nie odbiera kazdy kierowca ksiegowe niech zatrudi do odbierania telefonow. Auta zaniedbane i nie sprawne. a szef kladzie lage i sam robisz przy aucie.

Zostaw opinię o ECUREX - Wiesław Miernik - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECUREX - Wiesław Miernik