NT Industry

Orzesze

Opinie o NT Industry

Zainteresowany

Witam jaka stawka na wytaczarkę Tos.Posiadam kurs cnc chęci oraz wiedzę.

toska i cnc
@Zainteresowany 29.10.2017 20:32
Witam jaka stawka na wytaczarkę Tos.Posiadam kurs cnc chęci oraz wiedzę.

stary na piankach obok zarobisz więcej niż na cnc na nie dogrzanej hali pamietajacej edzia gierka :)! chyba że chcesz się bezkosztowo podszkolic i szukac czegoś ambitnego to przyjdź. a nauczysz się dużo na pewno bo tematów na przed wczoraj jest dużo które miały wczoraj wyjechać. nie przychodź w cywilkach do pracy bo grzyba z szatni do domu przyniesiesz to tak ku przestrodze....

Obiektyw

@Doktor Szlifierka Płatnej przerwy na 8h pracy jest 15 minut przerwa ma 30 minut wiec 15 minut wiecej niz przepisy stad te 8h15 min proste -boli was te 15 minut? a kto wam broni dogadać się z zarządem i zrobić przerwy 15 minutowe zamiast 30 min @Dominika nie,nie będę się wypowiadał konkretnie bo forum internetowe to nie miejsce na załatwianie problemów NT industry od tego są spotkania z przełożonymi i wszystko by się może dało załatwić gdyby nie drobny fakt TAKICH SPOTKAŃ NIE MA i nie będzie bo nie są one na rękę nikomu z kierownictwa mogły by jeszcze wyjść na jaw albo dotrzeć do prezesa rzeczy o których ma nie wiedzieć

doktor szlifierka
@Obiektyw 20.10.2017 07:38

Chciałbym Ci to wytłumaczyć w jak wielkim błędzie jesteś, ale widząc jak piszesz biorę pod uwagę Twoja inteligencje dlatego obawiam się, ze mógłbyś tego nie zrozumieć

Doktor Szlifierka

Czas przerwy to 30 min, gdzie później trzeba to odrobić, więc jesteśmy w pracy 8h i 15min, a nie 8h. Czy to legalne? Dodatkowo pracownicy ze stafu nie mają płaconych weekendów, a każą wybierać "nadgodziny"

doktor palnik
@Doktor Szlifierka 19.10.2017 06:24

mamy pisać tylko o dobrych stronach i superlatywach !! nie ma tu miejsca na krytyke ! napominam wszystkich !. tylko my biurowy staf piszemy zgodnie z wytycznymi KIMIDZONKKILA :) :) :) i reszta też musi się podporządkować :) ................ aż se bąka ze śmiechu puściłem /:)

Szukasz pracy?

Piękny

Generał Ty lepiej pilnój widlaka

Generał

Kantyna ???? niech o szatnie lepiej zadbają.Brud,syf, ubustwo.

Pracownik miesiąca

A poprzedni kolega gdzie pracował wcześniej kilka lat? Po twoim podejściu do pracy ,,kawa, papieros i telefon'' wnioskuje, że ,,MENADRZER,,. Proszę nie pisz takich głupot o warunkach pracy i wystraszonych ludziach. Nie wiem czy zauważyłeś w ciągu ciężkich 3 dni pracy, że budowana jest nowa kantyna więc chyba ktoś myśli o pracownikach. Powodzenia w poszukiwaniu pracy. Polecam polskie , firmy i kierownictwo.

Ostatni Duńczyk

Pracowałem kilka lat za granicą w różnych krajach , po powrocie do Polski postanowiłem poszukać tutaj pracy, znalazłem na Olx ofertę pracy industry, kapitał duński, myślę może być dobrze, rozmowa CV no i pierwszy dzień w pracy, Matko boska..... W Rosji były lepsze warunki, syf bród i ubustwo, szatnie...bydło w lepszych warunkach przebywa, toalety takie że nie korzystam, wytrzymałem 3 dni, ludzie chodzą wystraszeni, zero papierosa zero telefonu, zero kawy, pracownicy napuszczeni jeden na drugiego, normy z sufitu, sprzęt pozal się Boże, odszedłem z dnia na dzień, drodzy pracownicy firmy industry, czy wy nie widzicie że jesteście traktowani jak bydło? Odpowiada wam to? Rozumie jeszcze jak by płacili sumy jakieś wielkie, ale w magazynie na Lidlu podobne stawki, zdecydowanie odradzam , no chyba że ktoś jest masochista.....

Mietek

Ile na start dostać moze spawacz mag 135…?

Damian

Informowali, że od tego miesiąca będą zabierali 8 godzin do banku.W przyszłym tyg.ide na rozmowę do innej firmy mam nadzieję że mi wypali.Wtedy dam natychmiastowe zwolnienie jeśli nie podpiszą to porzucam ten Syf !!!!!!!!!!

operator cnc

to co tu piszemy pewnie nie trafia do fajnego dyrektora i śmiesznego prezia..... Edzia. zamówiłem tłumaczenie na muminkowe gadanie czyli duńskie i wysle im mailem. mamy w żici banki godzinowe. sekretareczki pewnie nie gadają co ludzie zapieprzający na hali myslą bo się boją o stołki. w danii za owerspend należy się wolne, stawka i dodatek a na stołówce gada że ciężkie idzie :) S T A R Y nie te czasy:)

Dominika

@Damian czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? Skąd masz takie informacje? Proszę wszystkich o pozostawianie merytorycznych informacji i opinii i pracy w firmie NT Industry. @obiektyw a może Ty wypowiesz się na temat pracy w firmie?

Dominika

@palnik rozumiem, że warunki Ci nie odpowiadają. Czy próbowałeś rozmawiać o warunkach w jakich pracują pracownicy z pracodawcą? Zaproponowałeś jakieś zmiany? Czy ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią o pracy w firmie NT Industry?

palnik

a w szatniach dalej śmierdzi, grzyb za szfkami kwitnie na hali warunki jak za czasów ponoć ZREMBU. tylko na kamery nie żal w tej firmie pieniedzy. zapraszam pREZESA do WC na hali, usiądz i trzymaj klozet zeby sie nie przewrócił ! jak nas tak traktujesz to pewnie w danii takie same warunki panuja w firmach i jest to dla szefostwa standard. mamy pisać że jest super to najpierw tak powinno być na zakładzie nie mozemy być dwu licowymi .......

logistyk
@Volt 26.09.2017 18:13
Stabilną i na czas wypłatę.

widze na tym forum prawdy się dowiedzieć nie da. troll jakiś tu wpisy robi. wywiad doniosl - wyplata na czas jest a stabilizacji i kontynuacji zatrudnienia nie ma. firma plotkarska, nie dla osób chcących się rozwijać. omijam na razie z daleka za rada rekrutera.

obiektyw
@Volt 26.09.2017 18:13
Stabilną i na czas wypłatę.

jeśli dla ciebie dużym plusem zakładu jest stabilna i na czas wypłata to strach się zapytać gdzie pracowałeś poprzednio. tak tylko nadmienię, że wyplata na czas jest OBOWIAZKIEM pracodawcy i nijak nie powinno być traktowane jako jakiś plus wyróżniający nt industry od innych zakładów tak samo jak 8 godzinny eta,t płatne nadgodziny czy woda do picia. Chcecie pomóc ludziom się zdecydować macie 2 wyjścia: chcecie pisać źle? piszcie o tym czego się nie przestrzega albo gdzie omija przepisy( a jest o czym wierzcie na słowo) chcecie pisać dobrze? piszcie czym nt industry ma niby skłonić nowych pracowników jakie bonusy proponuje albo dodatkowe korzyści a nie siejcie propagandy rodem " z biurowca" bo na to się już nikt nie nabiera.

Dominika

@joker jak długo pracujesz w firmie NT Industry? Na jakim stanowisku? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakie warunki pracy można liczyć? Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Inżynier Serwisu. W ofercie napisane jest, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego w środowisku multikulturowym, w nowoczesnej firmie będącej liderem w swej branży. Może ktoś jest zainteresowany złożeniem cv?

logistyk
@Volt 11.09.2017 21:40
Polecam

co polecasz? pytanie poważne, bo się zastanawiam nad podjęciem pracy..... na razie rekruter odradził mi tego pracodawcę. i to nie z mikolowa tylko z katowic.

VOLT
@logistyk 18.09.2017 17:46

generalnie pracę - może kiedyś było źle, ale obecnie jest ok. nie wiem czego się ludzie boicie - będzie nie pasowało ,to się zwalniam. ja obecnie pracuję kilka lat - raz dobrze, raz źle..... zależy od dnia....... ale tu nie zabijają... trzeba tylko robić swoje..

kierownik MM

zarobki na cnc sie wahają od 28zł do 35zł z programowaniem także zapraszam do składania cv

joker
@kierownik MM 02.09.2017 13:31

po co pisze ktoś takie głupoty 28 zł to nawet spawacze nie mają polecam przejrzeć zarobki w okolicznych firmach i potem narzekać kasa całkiem fajna w NT oczywiście zawsze może być lepiej podobno coś rozważają zobaczymy atmosfera fajna a robić wszędzie potrzeba stara zasada wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .???? zawsze na czas i stabilizacja zatrudnienia kiedyś tego nie było. ale widać teraz kierownictwo na poziomie i mysla o nas i tak powinno być

cnc oper

na jaką kasę można na CNC z programowaniem liczyć ? będzie robota na jesieni ?

eryk

Ale jak to? Co to znaczy że Auszwic??? Nic nie wiem o tym!!! Kierownictwo mi mówi że jest fajnie. Spotkania z rodzinami i że atmosfera rewelacja, zarobki super i nikt nie chce podwyżek. Trochę mnie skołowałeś tym wpisem :( mam nadzieję że to nieprawda.

@eryk 11.08.2017 10:26

Podwyżki by się przydały dla starych pracowników bo przychodzą nowi a mają większe stawki a uprawnień mniej nie mówiąc już o doświadczeniu

operator cnc

Zatrudniłem się jakiś czas temu na obróbce i już załuję ludzie tutaj pracujący są nie wyszkoleni normy na maszyny z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wzięte zawsze tylko mało i źle mistrz fryzjer brygadzista pijak i kierownik "jutro musi to jechać "o programowaniu nie ma tam nikt pojęcia szkolił mnie na początku programista co miał maszyny opanowane ale odszedł nagle bo go nie szanowalii dobrze zrobił aa zarobki takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e nie ma za co żyć ja też się zawijam jak najszybciej tylko coś znajdę nie polecam najgorszemu wrogowi tej pracy orzeski Auschwitz kolesiostwo i kumoterstwo pieprzoni oszuści

eryk

miło słyszeć :) to cieszy :)

spawacz s3

fajni goście, jedyni i ostatni co sie znaja na robocie

eryk

Ty spawacz S3. Co to znaczy że kolesie???

spawacz s3

fajny syf został :) na robotach wieje ciu...m ! na spawaniu poprawiają co się da i gdzie sie da żeby tylko WIELKI nie widział. kontrola to kolesie teraz w NT :)

mnb

@nick nima fuszerki? co chwila teraz coś nie jest odebrane bo trza spawy dorobiać, poprawiać

Nick

Ja uważam że tera to nie ta samo Nt co kiedyś Szefostwo teraz jest dobre roboty dużo i nie ma fuszerki na kasę nie ma co narzekać bo jest na czas

CNC

3500 - 4000 netto z bonusem.

Ss4
@spawaczo slusarz 27.04.2017 21:03
ile teraz dunczyk placi ? jest na lato robota ? prosimy o info. i czy dalej cwaniaczy z odciagami ktore nie ciągną :)...

Roboty ni ma

nigdy nie majster
@spawaczo slusarz 27.04.2017 21:03

płacone jak dwa rok i dwa temu ja po nie długim czasie zawinałem sie ..... cienko.... tyle ze dychnąć szło. 170 spawaczy szukają do niemiec przez pośrednika 17E bez socjalu 12,5E z spaniem i ubezpieczeniem. szukać trzeba na BOOTSCENTER HORN GMBH i DIRK SAGER. za samo noszenie erdy i drutu dobrze płacą.

we1332

na jakie zarobki mozna liczyć na stanowisku tokarza? ewentualnie na cnc?

Andrzej

Witam mam pytanie na jakie zarobk mozna liczyc na wycinarce plazmowej + suwnica + wozek widlowy ? Dziekuje pozdrawiam !

ew1223

Widziałem, że szukają tam pracowników transportu wewnętrznego. Zastanawiam się nad tą ofertą, możecie powiedzieć coś o tej pracy? na jaką stawkę można liczyć itp..

ale

ile na spawaniu za godzine mozna wyciąnąć ? jak sa płacone nadgodziny ? i soboty ?

135/141

szwajser
@135/141 03.01.2017 23:19
są zlecenia teraz w indastry ? na spawanie potrzebuję wbić na 6 m-c. ile zmian jest, można po 10-12 robić ? dzieki za info...

zleceń ostatnio mało, spawiemy na rdzy jak zawsze ale za to przynajmiej godzin nikt nie bierze. za soboty i nadgodziny są normalne godziny płacone 'jak w holandi' sknerstwo wlasciciela za co pewnie mu sie w polsce do dupy w koncu ktos dobieze. jak ci nie daleko to w gliwicach na strefie lepiej placom.

axel
@szwajser 17.01.2017 21:47

bylem w urzedzie pip pogadac o nadgodzinach - mam wygrane za 2016r. to jest bedą musieli nadplacic pomimo ze juz tam nie robie. papierów nie ma dużo i pomoc jest z urzedu na formalności. TO NIC NIE KOSZTUJE POLECAM WSZYSTKIM TEZ ZE SPAWANIA ALE FIRMOM CHYBA SIE NIE NALEZY :(

podejrzliwy

Od dłuższego czasu pojawiają ogłoszenia o naborze na stanowisko konstruktora w NT. I zastanawia mnie co jest nie tak z tą pracą. Bo na pewno takiej ilości konstruktorów stosunkowo niewielka firma nie potrzebuje - więc albo ich zwalnia po okresie próbnym, albo sami uciekają. Jak firma ich zwalnia, to trochę dziwne, że nikt im nie pasuje, a jak oni sami uciekają, to dlaczego: niska płaca, relacje z przełożonymi jak w Auschwitz, czy jeszcze coś innego?

zlamane kosci w nt

laserowa bedie u nas za 100 albo 120 lat .... nie pytaj tu tylko se przyjedź i zobacz w jaki skansen sie będziesz chciał wcisnąć. ciekawe że to cosik jeszcze funkcjonuje .. . ?bo chyba dlatego że są ludzie co gadają to musi być !!! to musi wyjechać ! i załtwiają na boku jakość.... i wymiary bele jakie,

abc

jest może wycinarka laserowa?

mc robot

w tym zakładzie nie ma działu utrzymania ruchu tylko PODTRZYMANIE RUCHU. Na podstawowe części zamienne nie ma kasy, dziadowanie w dosłownym tego słowa znaczeniu na każdym kroku. jak raz jeszcze przyjdzie pip to osobiście podejdziemy i wskażemy co mają sprawdzić! jak babki jadą suwnicą to czeba pitać żeby nie zginąć. smutna prawda ot co.

Damian
@mc robot 12.11.2016 19:43

Kombinują jak się da.Teraz chcą zabierać ż nadgodzin 8 godzin do tzw.banku.A jak nie będzie roboty to każą to wybrać.Nic tylko poinformować PIP.

robol
@Damian 04.10.2017 07:32

tak samo jestem ciekawy czy to, że np. miedzy świetami a nowym rokiem (te z gory narzucone przestoje) sa brane z naszych urlopow, czy jest to zgodne z prawem....

AYTOMATYK

Ktos z Was pracował w Utrzymaniu? Na jakie zarobki może liczyć automatyk z doświadczeniem? Praca na 3 zmiany?

klovn danske

byl tutej adres na poczte email firmy co szuka slusarzy i operatorów cnc. widac ktoś z NT usuwa wpisy!! pamieta ktoś adres do nich na poczte ? co za ciemni zacofani komuniści rządzą tą firmom ! mamy 21 wiek a nie ciemnote ocenzurowana. i tak się dowiem jaki mają adres. a do moderatora napisze skarge.

szwajser
@klovn danske 27.10.2016 22:50

napisany jest adres meilowy na drzwiach w kiblu na spawaniu - tam ci go nikt nie skasuje :) odpisali mi, na jakies próby do nich cza jechać próbka nierdzewna i czarna do pospawania.

papa smerf
@szwajser 01.11.2016 20:41

teeee damski klałn na drzwiach nic nie pisze w kiblu a poza tym tego co tam jest we framudze drzwiami nie można nazywać w tej dziupli smrodu to się do pipu z nadgodzinami nieplaconymi nadaje w takich warunkach to i w ancli nie załatwiają się!. ciekawe po co tam boł ten asesor dyra ostatnio chyba nie za potrzebom ! :)

Abc

A jakie stawki na operatorów maszyn cnc do ciecia?

mic

witam, czy na produkcji tnie sie laserem? albo czy przymierzają sie do zakupu takiej maszyny?

slusarka 1 klasa

chcę wrócić na ślusarkę, jakie teraz dają stawki ??? poltora czy dwa lata temu robiłem i można było jakoś zarobic ale mocno szybko gonili. czy stawki sie zmieniły dalej taka gonitwa ?? dalej konstrukcje kasety takie tempo mają ?? na 3 zmianie dalej są naloty kierownika ?? napiszcie jak tam teraz wygląda

cnc i monter

na plazmie czy krawędziarce z sobotami i niedziela wyciągniesz tyle pod warunkiem ze se stawke dobrą na początek ustalisz !!i pod warunkiem ze drektor się nie dowie o tym ------- ale to minimum 22 zeta !! to jest kosmos w tej firmie. chyba ze na TOSKE pojdziesz od razu :) haha. ale na to nie licz :)

CNC

3000 marzenie na CNC

mic

witam, czy operator maszyn tnących cnc jest w stanie zarobić 3 tys netto?

Robot

Lol. Chyba tak , ale musisz mieć glowe na karku.

równy

dej sobie spokój kobieto, jak mosz kogoś kto robi abo robił na robotach tam to lepij dać se siana. z spawaniem mało to mo wspólnego a programu cie teraz już nikt nie nauczy ! nie ma już w firmie kompetentnych ludzi. za takie marne stawki na takiej robocie nie został już nikt kto cokolwiek umie. pozdawiam

praca

Odpowiadam na pytania zadawane drogą mailową - za próby wykonane w firmie płacimy jak za godziny przepracowane nie mniej niż 1h robocza - stawka 30,50zł/h to brutto + 25% premii + dodatek za soboty 50 zł. - nie płacimy za dojazd.

kaczor
@praca 19.09.2016 21:44

a dokładnie ta robota przy czym jest ? spawanie w hali ? jakiś telefon kontaktowy ? przy ponadpodstawowych można liczyć na jakieś wiekszą kasę ?

arek

bede szukał po powrocie pracy jako spawacz, mam ponadpodstawowe uprawnieni +tig. na jakom stawke można liczyc w ntindastry ? napiszcie widełki, jak płacone są nadgodziny ? wszystko 50% czy za nocki jest 100% jak ma być ? mozna sie zatrudnic na swoim działalności czy tylko w firmie ?

arek

Zainteresiwany

Czy ktoś może napisać jak wygląda sytuacja w dziale projektowym/konstrukcyjnym? Jak wyglądają stawki i jak z atmosferą w biurze?

kinia

napisz gdzie towar kupujesz ( chyba ze pijesz z tym co dzisiej 2 promile dmuchnal :) ) - albo lepij nie pisz bo po tym swinstwie z mózgu ci sie kopci i zmien se partnera bo ten musi na boku cos dymac albo go dymaja :) i kaske dobra nosi. subiektywna ocena to pod pierzyna pewnie robisz ...... peeewno ze nikt nie ma zle :) a na pewno w tych czasach na 3 zmianie !!! :)

Zostaw opinię o NT Industry - Orzesze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NT Industry