Agencja PKO BP S.A. Pośrednitwo finansowe Agata Drygalska

Piastów

Opinie o Agencja PKO BP S.A. Pośrednitwo finansowe Agata Drygalska

nikoś

niby tak, ale z drugiej strony, lepiej chyba bezpośrednio jest podjąć współpracę jako klient z PKO niż z agencją ich reprezentującą. To chyba bardziej wiarygodne.

Słowa kojarzące się z Agencja PKO BP S.A. Pośrednitwo finansowe Agata Drygalska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Agencja PKO BP S.A. Pośrednitwo finansowe Agata Drygalska: Najbardziej nie podobało mi się w Agencja PKO BP S.A. Pośrednitwo finansowe Agata Drygalska:

Zostaw opinię o Agencja PKO BP S.A. Pośrednitwo finansowe Agata Drygalska - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja PKO BP S.A. Pośrednitwo finansowe Agata Drygalska