Uni-Trade

Mysłowice

Opinie o Uni-Trade

jamnik

no ja nie śledzę aż tak uważnie tego forum żeby się wypowiadać na ten temat. Byłem ich klientem ( anteny ) i wspominam kontakt z nimi naprawdę całkiem nieźle. Pracownicy też wydawali się usatysfakcjonowani

Microchip

Mała firma, pensje żenujące, wyzysk, zero szacunku dla pracownika. Człowiek zatrudnia ludzi żeby sie wyżyc. Ludzie pracuja bez umowy, zatrudnia na lewo nieletnich. Aż żal.

JZTG
@Microchip 04.06.2013 14:04

Ciekawy świat! Jak ktoś pisze prawdę to znikają opinie. Ja potwierdzam to wszystko. W Polsce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gnoją wszystko. Daleko od tego gościa bo zniszczył ojca i innych.

Zostaw opinię o Uni-Trade - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Trade