Hurtownia PERFEKT S.C.

Opinie o Hurtownia PERFEKT S.C.

kkk

Omijajcie ta firmę!.Na rozmowie o pracę wynegocjowałe keotę która później nie miała przełozenia na umowe.Jeden z szefów,to poprostu oszust.Umowe dają na 13 zł brutto na godzinę i mówią,że resztę płacą w formie premii.Pan D. to cham i buć który jak przyjdzie,to nawet nie przywita się z pracownikami.Nie zna słowa dzień dobry i traktuje ludzi jak niewolników.Na kazdym kroku trzeba na niego uwazać.Umawia się na cos,a potem nie dotrzymuje słowa.Brak podstawowych rzeczy dla pracowników.Ciuchy robocze ,to marzenie w tej firmie.Tabor samochodowy w tragicznym stanie.Piszą,że sa firmą rodzinna,a na tyle lat działalności ani razu nie zorganizowali dla kilku pracowników Wigilii.Pracownicy sami odkładają kase na taką kolację ze sprzedazy makulatury,złomu itp.W trakcie tej kolacjii potrafia przyjść i sie dośiąśc nie składajac nikomu zyczć.Buce jakich mało.

Słowa kojarzące się z Hurtownia PERFEKT S.C. - mała rodzinna, ciepła firma, dla mnie rozwojowa, bo tam pod okiem głównej księgowej nauczyłam się najwięcej.

Zostaw opinię o Hurtownia PERFEKT S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia PERFEKT S.C.