AIP BusinessLink Sp. z o.o.

Opinie o AIP BusinessLink Sp. z o.o.

Anton

Podczas rekrutacji na szeregowe po pytaniu o godziny pracy pani dyr. finansowa stwierdza, że dla niej liczy się efekt a nie czas pracy. Brnąc dalej mówi, że na kierowniczych stanowiskach ludzie pracują na B2B (aplikacja była na szeregowe) i pewnie za to, że musisz w pracy spędzić dużo więcej czasu niż kodeks pracy obejmuje nikt nie zapłaci a .... terminy gonią i pracy dużo.. Dalej okazuje się że ogłoszenie na analityka nie było dokładnie takim jak chcieli bo ona szuka kontrolera o dużo wyższych kwalifikacjach. Specjalista HR prosi o pilne spotkanie najlepiej jutro a na miejscu okazuje się że to nie było konieczne bo jeszcze była późniejsza możliwość spotkania. Żenada jakich mało. "Warszawka" ze słomą w butach. Może i miejsce ciekawe jak ktoś lubi szkło ale wrażenia kiepskie.

Marcin

Polecam Business Link - miejsce, w którym można rozwinąć swój biznes globalnie. Świetna ekipa i atmosfera. :-)

Znacie firmę AIP BusinessLink Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o AIP BusinessLink Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIP BusinessLink Sp. z o.o.