PTC Era

Opinie o PTC Era

Element

Wiesz co, jeśli chodzi o pensje to są naprawdę niezłe, generalnie jest to poziom praktycznie europejski, moim zdaniem powinienem wysłać CV od razu i próbować, widzę że trochę czasu minęło, może już pracujesz.

Paula Brzezińska

Nazywam się Paula Brzezińska, przeprowadzam badania w Polsce odnośnie warunków pracy w T mobile w związku z kampanią "We Expect Better" prowadzoną przez związek zawodowy UNI Global Union. Badanie ma na celu zapoznanie się z głównymi problemami pracowników i warunkami zatrudnienia. Badanie jest anonimowe. UNI Global Union to związek międzynarodowy, który reprezentuje 20 milionów pracowników usług na całym świecie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt, podam więcej szczegółów. Pozdrawiam Paula Brzezińska [usunięte przez moderatora]

mikołaj

Pracowałem na zlecenie - tutaj nie było niczego nadzwyczajnego... .

Sen

Skąd ja znam te warunki i te zasady ... Obietnice awansu mają spowodować tzw. wyścig szczurów.... za pensje minimalną.. Popiera Twoją opinię ponieważ sama miałam w tej branży takie same doświadczenia.

kira

a jak zarobki

mikołaj

Firma przerośnięta biurokracją i bezsensownymi procedurami, zamknięta na ludzi z zewnątrz, liczba etatów ustalana odgórnie, bez względu na wyniki i osiągnięcia, 'sucha korporacja', której nikt nie zmienia, nie pisze oczywiście o każdym dziale, bo wszystkich nie znam, ale przez 2 lata pracy zdążyłem zauważyć kilka negatywnych cech, pracę tam po jakimś czasie zacząłem traktować jako: przyjść, wysiedzieć 8h i wyjść, bo starania i tak pozostaną niedocenione, firma na pewno ma dobre wyniki finansowe, ale też bardzo zaniedbaną kulturę organizacyjną...

Zostaw opinię o PTC Era - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTC Era