Opinie o Mobilne Usługi Kosmetyczne Katarzyna Chadzińska w Radłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mobilne Usługi Kosmetyczne Katarzyna Chadzińska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobilne Usługi Kosmetyczne Katarzyna Chadzińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilne Usługi Kosmetyczne Katarzyna Chadzińska w Radłów

Beata Galus Nowy wpis

ZDECYDOWANIE TAK !!!! Miałam zabieg u Pani Kasi wypełnienia doliny łez kwasem w okół oczu I blizny robione dermapen z apułką medyczną i po 1 zabiegu widzę ogromna różnicę...Córka moja najstarsza ma duże cienie pod oczami z racji choroby i po 2 zabiegu cienie o polowę mniej widoczne! Pani kasia dwa razy ją ostrzyknęła i cenie prawie zniknęły. Efekty już po 1 razie są niesamowite ...Nie uwierzyłabym nigdy w to ,dopóki nie przekonałam się na próbę do 1 zabiegu ..polecam z całego serca nie tylko na to akurat ,ale każdy kto ma różne mankamenty ciała te zabiegi są w stanie pomóc w sposób który sobie nawet nie jesteśmy w stanie wyobrazić!!! Pani kasia dobiera terapie indywidualnie i na każdy problem coś skutecznego, posiada mnóstwo kartotek medycznych o czym świadczy to że ludzie jej zaufali i jest świetnym specjalistą ! Kasia dziękuję jesteś najlepsza !!!!

Marta B Nowy wpis

Z ogromna przyjemnością polecam firme Pani Katarzyny ! wykonywałam u niej trzy zabiegi kwasów medycznych, zniknęły wszystkie przebarwienia! Pani kasia pracuje na profesjonalnych produktach z certyfikatem medycznym, wszystko sprawdzone z najwyższej połki... prowadzi karty medyczne, odpowiada na każde pytanie, wysoki poziom wiedzy . Robiłam także stymulatory tkankowe, przepiękny efekt, Pani Kasia wyprowadziła moja twarz rewelacyjnie ! fantastyczna osoba z ogromna wiedzą, serdecznie ja polecam każdemu i już nie mogę się doczekac kolejnych zabiegów !!! 6 z plusem !!!!

Beata Nowy wpis

polecam zabiegi medycyny estetycznej u pani Kasi ! światny facgowiec wie co robi

Natalia

Bardzo polecam profesjonalistkę panią Kasię! Widać gołym okiem pasję i zaangażowanie! . Usługi na najwyższym poziomie,cena adekwatna do jakości produktów wykorzystywanych w zabiegach.Polecam wszystkim ,na pewno każdy będzie zadowolony, najlepiej przyjść i przekonać się samemu a na pewno wrócicie ponownie. Pani kasia robiła mi także makijaż- urodzona artystka !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilne Usługi Kosmetyczne Katarzyna Chadzińska - Radłów

Mobilne Usługi Kosmetyczne Katarzyna Chadzińska