Opinie o Networld Company Michał Pietrakowski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Networld Company Michał Pietrakowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Networld Company Michał Pietrakowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Networld Company Michał Pietrakowski w Bydgoszcz

Nick Nowy wpis

Kiedyś jak szukałem u nas w Bydgoszczy pracy w budowlance to tu trafiłem, nie było wpisanych szczegółów odnośnie branży ale wiem, że pudło strzeliłem. Przyznam, że nie spodziewałem się, że jakieś nowsze opinie się pojawia. Czy te dawne sprawy są choć częściowo wyjaśnione?

Kasia Nowy wpis

Pozdrowienia z 2024 roku. Też padłam ofiarą tego (usunięte przez administratora) a wczoraj dostałam wezwanie na Policję w roli świadka - także sprawa nadal żyje, bo ja się nigdzie wcześniej nie zgłaszałam, a jednak ktoś dotarł do moich danych.

Tu nie można chyba pracować? Po Bydgoszczy czegoś sobie szukam ale tutaj są ostatniego czasu są głównie komentarze odnoszące się do spraw sądowych, z tym ze ktoś pisał o jakimś umorzeniu. Do dziś nie jest to rozwiązane? Wcześniej przed tym wszystkim jako kto mógłbym się zatrudnić?

YYYYY

Co się dzieje z tą firmą? Jestem tu akurat z przypadku, ale mam prześledzone już częściowo komentarze. To tutaj praca nie jest jednak możliwa, skoro tak piszecie? Pytam, bo zastanawia mnie czemu ktoś pytał jakiś czas temu o umowy próbne? O co chodzi?

Jacek Nowy wpis

Nie sądzę. Jakiś czas temu otrzymałem umorzenie sprawy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Networld Company Michał Pietrakowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy w Networld Company Michał Pietrakowski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Indianin

Odp do TS A to ciekawe ponieważ prokuratura w Łodzi po moim zgłoszeniu odpisała mi żebym się pocałował w 4litery bo to że facet przygruchał moją zapłatę i nie wysłał zakupionego sprzętu nie nosi znamion przestępstwa. Chyba w ramkę oprawię to pismo.. Jakby co zgłaszam się do udziału w pozwie zbiorowym.

Indianin

Drodzy Państwo. Po zawiadomieniu V komisariatu w Łdz. Sprawa została przekazana do prokuratora. Prokurator. stwierdził co na stępuje: że po oszukaniu mnie jako jednej z setek lub tysiąca osób na pieniądze odstępuje od wszczęcia dochodzenia wobec faktu, iż czyn ten nie zawiera znamion czynu zabronionego. Ja się k@&%(# pytam w jakim my kraju żyjemy!!! Nie wiem co dalej zrobić. Na pewno pozew zbiorowy tylko jak się skrzyknąć? Bo to pewne jak słońce,że większość z nas otrzyma takie pismo z prokuratury. Pozdrawiam.

@Indianin

Przykro mi, pewnie tak będzie, że mogą nas olać. Mnie jednak wczoraj wezwano do uzupełnienia wyjaśnień, bo złożyłem im (w Komisariacie) pismo wraz z załącznikami o popełnieniu (usunięte przez administratora) ale policja musi to zrobić na swoich formularzach, więc policjant wykorzystał moje pismo, ale potrzebował mojego podpisu i powiedział mi, że ten (usunięte przez administratora) ma grubą kartotekę swoich "dokonań" i zapewne wszystkie sprawy z całej Polski dotyczące go, trafią do jednego prokuratora. Natomiast, czy pozew zbiorowy nam coś da, potrzeba jakiegoś rozeznanego w tym temacie prawnika..., czy warto w to wchodzić. Jak najbardziej jestem za.

Joanna
@Jacek

Sprawdzałam w Krajowym Rejestrze Spółek i nie ma tam takiej firmy, nie wiem, czy już nie ma, czy nie było jej wcale. Jak na nią w ogóle trafiliście, skoro nie istnieje?

@Joanna

Przecież to nie jest spółka, a działalność gospodarcza, więc nigdy jej nie było w KRS. Zresztą nadal istnieje w CEIDG.

@Indianin

Prokuratura wszczęła postępowanie w tej sprawie.

TS
@Marta

dobra informacja, czekamy co dalej...

Jacek

Jestem w takiej samej sytuacji, jak większość z Was. Wpłaciłem 500 zł na jego konto 24.11.2022 r. i do dzisiaj brak przesyłki. Na próbę kontaktu na e-mail, okazało się, że mail już do niego nie dochodzi, a strona sklepu też już jest nieaktywna. Zgłosiłem reklamację w moim banku, a dzisiaj złożę zawiadomienie na policji w Warszawie, w komisariacie na Ursynowie. Chętnie przyłączę się do pozwu grupowego.

@Jacek

od 24 jest strona zablokowana. jak jest możliwe,że pan zamówił towar????

@Marta

Zamówienie/zakup odbył się 23.11 br. a 24.11 niestety dokonałem wpłaty za zamówiony telefon.

@Jacek

Dodam, że wysłałem na niby znany nam adres pismo z żądaniem zwrotu pieniędzy i niby polecony został odebrany, właśnie otrzymałem potwierdzenie z poczty (6.12.2022 r.). Sprawa zgłoszona na policję, ale pewnie niewiele z tego wyjdzie..., ktoś z nas naprawdę powinien wziąć się za pozew zbiorowy.

Kl

Też padłam ofiarą tej firmy. 1500 w plecy. Jutro zgłaszam sprawę na policję ( II komenda rejonowa Warszawa Mokotów). Reklamacja do banku zgłoszona, ale pan na infolinii powiedział, że konto najprawdopodobniej jest na osobę prywatną i raczej zwrotu pieniędzy nie należy się spodziewać. A konto pewnie na bezdomnego i już wyczyszczone

@Kl

Na słupa z Nowego Dworu

Indianin

Jak w dzisiejszych czasach możliwe jest, że ktoś zakłada oficjalną stronę www podpisaną imieniem i nazwiskiem, sprzedaje poprzez nią produkty, które istnieją tylko jako wizualizacje i nikt z tym nic nie robi?? Strona dalej nie jest zablokowana???? Ilu ludzi zdążą oszukać? Sprawa została zgłoszona w Łodzi na policji. Prosiłbym by poszkodowane osoby kontaktowały się z mną T: 726705802 lub stanislawkujawski@gmail.com Służę w służbach mundurowych więc nie zawsze będę mógł od razu odpisać. Lub proszę kontaktować się bezpośrednio z komendą V Komisariat Policji KMP w Łodzi.

kryrom
@Indianin

Proszę o dane jak dołączyć do pozwu zbiorowego . Zostałem (usunięte przez administratora) na sporą kwotę . Sklep nie odpowiada ani na telefony (automat kieruje na formularz kontaktowy na stronie) , a na wiadomości z zapytaniem o nr śledzenia przesyłki brak jakiejkolwiek reakcji.

@Indianin

no właśnie, jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach? Jestem też poszkodowanym, wpłaty dokonałem 24.11.br i do dzisiaj oczywiście cisza. Maile zwrotne już do niego nie dochodzą, ani strona sklepu też już nie działa. Przepadł z pieniędzmi jak kamfora. Dzisiaj dokonam zgłoszenia na policję (Warszawa - Ursynów), w banku przyjęli reklamację, ale raczej nic nie zrobią.

George

Dlaczego administrator ukrywa niektóre słowa nieprzychylne tej firmie? Czyby jakiś związek z nimi i nie można złego (choć prawdziwego) słowa powiedzieć?!?! To zastanawiające…. Ps ktoś jeszcze zgłaszał ten problem na Policję?

MR. D
@George

Siemka, Ja byłem na policji, ale dla pewności kazali jeszcze wysłać, sądowe wezwanie do zapłaty. Na dzisiaj sytuacja wygląda tak, że domena elektro-outlet.pl została zawieszona i nie dochodzą tam maile, ani nie można wejść na stronę.

Krzysztof

Dziś zgłosiłem na VII komisariacie w Krakowie

Ja także zostałem oszukany. Telefon zamówiłem 6 listopada. Do dzisiaj cisza. Wczoraj wysłałem oświadczenie o odstąpieniu umowy zawartej na odległość z żądaniem zwrotu pieniędzy na adres w Toruniu di dzisiaj przesyłka została dostarczona. Mam potwierdzenie. Jednak z tego co czytam to marne szanse na odzyskanie kasy (1200 zł). Zgłaszam sprawę na policję tylko nie wiem co to da? Czy w ogóle są jakieś szanse na odzyskanie pieniędzy? Ciekawe czy pozew zbiorowy cos da skoro nie wiadomo czy da się ustalić sprawcę. Poza tym przelewy chyba były robione na rożne numery kont.

Dox
@Paweł

NIe do końca rozumiem? Dostałeś w końcu przesyłkę z tego sklepu?

@Paweł

adres w Toruniu to jest biuro wirtualne. służy do odbioru paczek.

AA

Również jestem w tej sytuacji proszę czy można dołączyć się do pozwu zbiorowego

JK

Z tego co wiem Sprint Data Center nie zamknęło tej strony, jeśli już to zablokował ją ich klient który wynajmuje serwery u nich. Z informacji jakie mam, do wczoraj tj 23-11-2022 g 11:30 , Sprint nie miał żadnych innych zgłoszeń, tylko moje, które zostało przekazana do tego klienta.

pomyłka w dacie -> do wczoraj czyli 24-11-2022 g 11:30

do jakiego konkretnie ministerstwa sprawa trafiła?

Z mojej strony zgłoszono już

TS

powinniśmy również, podczas zgłaszania jednostkowych (usunięte przez administratora) na policji informować policjanta, że sprawa została również zgłoszona przez innych poszkodowanych. Ja podałem, że sprawa jest już w V Komisariacie Policji KMP w Łodzi. Dzięki takiej informacji szybciej powiążą jednostkowe sprawy i możliwe, że uzyskają zwolnienie z tajemnicy bankowej i dotrą do właściciela konta bankowego. Jeśli konto jest powiązane z prawdziwym (usunięte przez administratora) jest jakaś szansa na sprawę sądową...

SŁUCJAJCIE ! STRONA JEST JUŻ NIEDOSTĘPNA !!! CO TO MOŻE OZNACZAĆ?

@Marta

Być może Sprint Data Center gdzie wisiała strona zadziałało w tej sprawie...i przynajmniej szkodzić dalej nie będzie ten SCAM.

Kuba
@Marta

Zgłosiłem sprawę do certu i strona została zawieszona bo przecież cały czas ludzie mogli kupować i przelewać kasę... Też zostałem (usunięte przez administratora) Dajcie jakieś info o pozwie zbiorowym to się chętnie dorzucę.

Krzysztof

Ja też zostałem oszukany.Dziś postaram sie zgłosić to na policjiProszę o informację w sprawie pozwu zbiorowego.

Witam, mam ten sam problem, towar zapłacony z góry i od 2 tygodni brak dostawy. Dzisiaj sprawa trafia na policję.

Olek

W minuse na 4800 zł. Czekam już 2 tygodnie, zero odpowiedzi i nic nie wysłane. kto skontaktował się z policją? co mówi policja?

Robert
@Olek

Firma została zgłoszona na policję do Urzedu skarbowego , (usunięte przez administratora) Urząd podając nie swoje dane do lokalu. Na podstawie dokumentów z Urzędu Rozwoju udało się zamknąc strone .

Robert

Firma zajestrowała działaność w lokalu ,którego nie jest właścicielem. Sprawa oddana na policje i do Urzedu Skarbowego. Policja moze szybciej zamnkąć precedens,czeka na Wasze zgłoszenia.

Znalazłam tę stronę przypadkiem, bo nie mogę znaleźć strony sklepu. Niestety, także zostałam (usunięte przez administratora) Zgłaszam sprawę na Policję.

Zostaw merytoryczną opinię o Networld Company Michał Pietrakowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Networld Company Michał Pietrakowski?

Zobacz opinie na temat firmy Networld Company Michał Pietrakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Networld Company Michał Pietrakowski?

Networld Company Michał Pietrakowski
  • Artura Grottgera 4 lok. 7