Viggo Sp. z o.o.

Katowice

Viggo Sp. z o.o.

Opinie o Viggo Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Viggo Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

hjhhs

@anonim to widze że jest nas dwoje, tylko na przestrzeni kilku lat :)

nowy - 2010-08-28 10:32:23 kto zna tą firmę ? rekrutują teraz czy ktoś u nich już pracował? Nie dajcie się nabrać na pracę w Viggo jako agent!!!! To czysta kpina . Facet nie płaci wynagrodzeń ani prowizji.

sss

i koniec firmy :-)

Skandia

Sprzedajemy polisy Skandia Dla VIP ów Masakra żeby pozyskać klienta !!! Praca dla wytrwałych i pracowitych Świetna atmosfera w pracy.

nowy

kto zna tą firmę ? rekrutują teraz czy ktoś u nich już pracował?

Zostaw opinię o Viggo Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viggo Sp. z o.o.