Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Ankieta

Czy czujesz się zastraszany przez kierownika zmianowego/lidera/koordynatora? Tak ":)", Nie ":("

januszwanat10@gmail.com
@Ankieta

Nigdy bo ja ludzi się nie boje boje się tylko tego że normalnego człowieka jedna osoba może skrzywdzić odpowiedzią na tym forum bo w twarzą w twarz nie potrafi bo nie ma kurde jak jeden urodził się gorszy drugi lepszy a to nie jest powód by gnoic tylko by walczyć o równość i szacunek bo to jest odpowiednikiem człowieka ,robotnika czy pracownika a nie to że ja mogę wszystko . pozdrawiam wszystkich szacunek dla wszystkich trzymajcie się nikt nie jest gorszy umiejmy się dogadać zdrowia

Zamiejscowy

Kiełbasę swojską i ziemniaki noszą jeszcze do roboty?

Ale Ci się jeb.....

Jurek jest dobry chłop i w tym problem,że za dobry. Kiero zapewne musi być leniwy i fałszywy, wtedy będzie pasował mu stołeczek.

Bt22222

Podwyżki klepnięte wczoraj a nikt nic nie kometuje

Konofejska
@Bt22222

Na wydziale pk na paletowaniu pomału sobie robią a więc trzeba zabrać 1 osobę a przyjąć do pracy w BHP bo tam nie wyrabiają i jest duża rotacja . Nawet. Za najniższą krajową będzie robiła . Marta Pogadaj. Z kim. Trzeba . Pozdrawiam ( Jurek ) z pilantowa .emerytura na 2 marchewki i LM. Cienkie i polocard wystarcza. I. Jest. Super.!!!

Bt2

Związki wynegocjowały całkiem dobrze bo wychodzi ponad 3zl do godz w wzwyż i do tego 200zl do premi przy spadającej inflacji to są niezłe pieniądze, oczywiście mogły być większe ale zawsze będzie komuś mało, nie narzekacie dziękujcie za to co macie bo za chwilę możecie nic nie mieć jak donald zacznie śrubę dokręcać...

Cement

Dokładnie jak powyżej też siedzę z kumplami a ten tyle dostał na święta ten tyle dostał na dziecko podostawali 300 400 Zeta u prywaciarzy !!! Na święta też choćby głupie 100.zeta ale dostają albo talon i nie płacą na niego cały rok jak w naszych związkach kochanych... Porażka pośmiewisko wstyd wstyd

Hop Nowy wpis

Słyszałem podobne słowa od menadżera hali, życzę im aby pracowników nigdy nie brakowało za takie pieniądze.

Ohio

W Dębicy będzie jak w Olsztynie, goodyear tylko do końca roku będzie produkować opony Dunlop - od stycznia ta marka wraca do sumitomo - więc mniej ludzi będzie potrzebnych na produkcję

Magda
@Ohio

Czyli kolejne działy będą ścinane, świetnie to wróży przyszłości

nie_strasz
@Ohio

hmmmmm czyli to jest powód dla którego przyjezdza do nas wiecej maszyn z niemiec, wymyslisz sobie coś we łbie a potem paplasz na prawo i lewo (usunięte przez administratora)

Ohio
@nie_strasz

Przyjeżdża bo w Niemczech zamykana są fabryki np Fulda, ja nie paplam ja mówię jak jest. Nie mówię ale wywala połowę osób mówię że marka dunlop wraca do swojego właściciela którym jest japońskie Sumitomo

. Nowy wpis

1. Ten zakład nie idzie pod młotek tylko zostanie odsprzedany. Nie ma w tym nic złego, co to za różnica czy właścicielem Firmy Oponiarskiej będzie Goodyear czy np. PGZ albo Continental? 2. Wyniki finansowe Dunlopu są niezadowalające, sami tłumaczą się że chodzi o niską marżę i o ile zrozumiałem nie są w stanie wyjść na prostą. 3. A teraz spójrz na wyniki finansowe i marże Firma Oponiarska Dębica S.A.

Max Nowy wpis

Ile na czysto TC 2023 podali wynik bardzo dobrze to wygląda, wie ktoś odnośnie tych nowych przepisów odnośnie substancji szkodliwych występujące w zakładzie chemicznym

Wiocha

Nikogo nie zwolnią, chętne osoby pójdą na inne wydziały w tym zakładzie. Likwidują tylko opony ciężarowe, reszta zostaje. Kto się nie zgodzi, to odprawy.

Pawel

Wiekszosc przenosza na inne wydzialy bo nie ma kto robić...a. starszym beda wyplacac ekwiwalent do czasu przekscia na emerytury... U nas by odrazu (usunięte przez administratora)

Magda
@Pawel

Myślisz że wszystkich tak będą przenosić? Czy jednak zwolnienia i tak będą?

BT3

Ile socjalu w tym roku dają na wczasy pod gruszą?

@BT3

Będą tylko trzeba złożyć wniosek 15 czerwca i w grudniu na święta i ładne przepisy wchodzą odnośnie substancji szkodliwych uchwalone i wchodzą za 14 dni występujące szczególnie w branży gumowej ale znając życie to u nas w TC to bułki pieczemy proszę przeczytać

Jerzyk

Panowie od 1 lutego maja przyjąć na stomil 70 osub stawka na start 29 zł tak mi powiedzieli w piątek na rozmowie jak byłem

@Jerzyk

I tak będzie że co najmniej 28 złotych i powyżej 30 takie stawki wymusi rynek przecież nikt nie przyjdzie za te 25,25 co to wyrównują do stawek ale nie dłużej jak do kwietnia

Maniek

W olimpie normalnie podwyżke dostali 3zł od stycznia a nie jak u nas w połowie roku. Premia za absencje mnie nie interesuje bo zarazić sie nie trudno. Na HPT100 maszyny stoją na drodze a drzwi na zewnątrz cały czas prawie otwarte. Nie masz prawa być zdrowy. (usunięte przez administratora) na kase rozpoczęte!

A nie macie przypadkiem przynajmniej trzech ogłoszeń wystawionych? Tak przynajmniej widzę na takim portalu. więc kogoś szukają? A te maszyny trzeba koniecznie malować? O konserwacje Ci chodzi? mogliby dać w teorii wolne?

Jacek

Na razie nie trzyma. Zacznie się produkcja gdy wulkanizacja zostanie odbudowana to będziecie prosić żeby zostać i chodzić na nadgodzinki heheh. Jeszcze rok temu nie było mowy żeby odejść za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia, a teraz nie ma żadnego problemu. Poczekajmy pół roku, sytuacja się zmieni. Nie będzie BHP, jakości, tylko (usunięte przez administratora)

Słupek

Nie chodzi o to żeby złożyć cv do Olimpu tylko ze kiedyś się godnie i z dumą pracowało na stomilu a teraz się wstyd przyznać że się tu pracuję wszędzie są podwyżki tylko nie tu ludze nie mają najniszej krajowej na 4 brygadówce wstyd

BT3

Zapytaj tych co im firma ponoć dopłaca żeby wyszła najniższa haha Zrozumie ktoś pracować za 4400 brutto miesięcznie na trzy zmiany? 3 niedziele w pracy?

@BT3

Dokładnie. Rada dla tych co myślą o przyjęciu się tutaj - omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Te same pieniądze zarobicie wszędzie i to bez weekendów i nocek. Nie wspomnę o syfie i ponad 40 stopniami na hali.

Cześć Na jakie wynagrodzenie można liczyć na 4 brygadowce, razem z dodatkami, oczywiście mam na myśli zarobki netto Pozdrawiam

@Zainteresowany

Mi za poprzedni miesiąc (168h) z moją stawka wyszło mi 5100 zł netto. Pamiętaj również o dodatkach takich jak socjalne, 13 wynagrodzenie, wczasy pod gruszą. Najlepsza firma w okolicy jeśli chodzi o pieniądze, ale pamiętaj że praca jest ciężka fizycznie.

@.

5100 przy stawce godzinowej ? 32 -3 zł pewnie jakos ? Wczasy pod grusza no ogromne pieniądze 1300 zł gdzie za to pojedziesz sam ? A co dopiero z dzieckiem ?

PK
@Zainteresowany

Zależy od miesiąc ile wypadnie ci nocek, sobót i niedziel i świąt najlepiej na nocy. Średnio 4400 można liczyć, chociaż na początek mogą dać słabą stawkę, bo na niektórych wydziałach przyjmują za 25zł brutto na start. W tym roku dostaniesz jeszcze wczasy pod gruszą, ale o premia roczna już cię ominie. Poza tym jest coś takiego jak "Proszek do prania, pasta do zębów, mydło, krem do rąk jak taki deputat od firmy. Ogólnie jak trafisz na dobrą maszynę i brygadę to praca może nawet się podobać, ale raczej mała szansa. Masz okres szkolony zwykle 3 miesiące, możesz przyjść zobaczyć ale myślę że będzie ci bardzo ciężko na początku. Z czasem się człowiek do tego przyzwyczaja

@PK

Kto dostaje pastę do zębów i w jakim celu?

@Aaa

Zaskoczę cię ale nie 32-3 zł, mniej o wiele, ale zapomniałem uwzględnić że nie ma ukończone 26lat, a więc zerowy pit

@PK

Jak masz powyzej 26 lat to nie zarobisz 4 tys ze stawka 25zl a taka daja...Sporo osob juz przyszło ale po 90 % juz widac ze nic z tego nie bedzie sami alkoholicy i (usunięte przez administratora) po zakladach karnych wieszaja chyba ogloszenia. ..

@Pawel

Zarobisz ponad 4000 przy stawce 25 z groszami. Tu na BT3 udzie mają taką stawkę i biorą w taką wypłatę. PRZECIEŻ JEST PREMIA ZA BRAK ABSENCJI

Lidka

Cześć, zauważyłam, że aby przyjąć się jako Młodszy Specjalista ds. Optymalizacji Produkcji trzeba mieć minimum 3 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym. Jesteście w stanie przybliżyć mi wysokość ewentualnej podstawy w tym przypadku? Ktoś tu sugerował zarobki poniżej minimalnej i wole wiedzieć nim udam się na rozmowę

Info

Ktoś może aplikował na ogłoszenie operator produkcji opon? Są jakieś przyjęcia nowe na firmę czy ogłoszenie tak sobie widzi żeby wisiało?

@Info

Chłopie szkoda czasu na tą firmę 25.25 zł na godz na 4 brygadowce to jest śmieszne przy podpisywaniu umowy żadnych podwyżek ta firma i jej zarządzający to jest jakaś totalna porażka.

Max

Będzie miał teraz od kwietnia te 34zlotych ale może mieć staż pracy powyżej 10 do 40 lat a ty zatrudniasz się za 28zlotych i taka to różnica

Maniek

Kolego jak zaczynałem prace to miałem 11,50zł i też miałem od każdego mniej. Pracowałem normalnie, zachowałem spokój a teraz mam trochę wyższą stawkę niż inni.

Irokez
@Maniek

Jakoś wszyscy zapomnieliście o tym że na koniec zeszłego roku większość młodych i nowych wywalili z firmy, bo mieli umowy czasowe. Nie dość że 4 brygadowa, teraz to zarobki na start na poziomie minimalnej. Nie wiesz czy za rok ci nie podziękują bo jak coś pójdzie nie tak wywalą tych co mają umowę czasową żeby nie dopuścić do zwolnień grupowych. Mało to byli ludzi co mieli mieć umowę już na czas nieokreślony a poszło za bramę

To będzie ciekawe jak przyjdzie młody z tą stawką 35, i będą pracownicy na tym samym wydziale, na tej samej maszynie, pracując np 5 lat za 30 zł. Czy to będzie normalne?

@.

A kto ma 30 zł za godzinę przy 5 latach pracy? Jaki wydział ma tak wysokie stawki? Ja po 6 mam 29

Bt3

Dziwisz się , że nie ma chętnych? Praca 7 dni pod rząd , marne wynagrodzenie , na przerwę czy do toalety nie zejdziesz , tylko jakaś durna podmiana. PS Czasy (usunięte przez administratora) się skończyły!

Mietek
@Bt3

Ja zarabiam 5 -6 tys nie narzekam jedzenia pod dostatkiem do Pilzna jadę taxi stać mnie

Ani hipokryzji ani szczyt, dyrektor zna polski w stopniu na tyle komunikatywnym że zrozumiesz go lepiej niż nie jednego Polaka

Bo ludzie chcą być uczciwi, ale niestety zarząd ma to w (usunięte przez administratora) i jak widać pieniędzmi nie powalają. Może kiedyś to zrozumieją jak nie będzie miał kto robić. Ale jak wiadomo zawsze się trafi ktoś do pracy. Jak widać uczciwość nie popłaca i trzeba mieć ten zakład daleko w (usunięte przez administratora)

Hyt

Torta nie zjadłeś a pewnie jeszcze za niego bardzo dużo zapłaciłeś w postaci socjalnego jak rok temu na imprezy firmowe. Przykre niestety ;/

Jajko

Były takie same. Stałem koło dziewczyn. Ten co był osobno był tylko z góry ozdobiony inaczej. Wszystkie na hali torty były takie niedopieczone. Podobno to co dawali na stołówkach było już inne. Co nie zmienia faktu, że kpina i tyle.

Bt3 joki

Uwaga Tc debica proponuje atrakcyjne wynagrodzenie tak sie ogłaszają 25 zł . Dziekuje smiechu warte :)

@Bt3 joki

Jak to z legalnością takich płac, skoro za maj stawka godzinowa będzie wynosić 26,51. Dodatki podobno nie są wliczane w płace minimalną???

@Bt3 joki

A najniższą krajowa wynosi 27,70zl godz to jest śmiechu warte co ta firma sobą prezentuje

27.50 minimum....

@Nowy

Ale raczej są wliczane,bo są pracownicy,którzy od ponad roku mają stawkę 25.15. I widocznie jak doliczy się wszystkie dodatki i podzieli przez liczbę godzin,to wówczas osiągnie się wymaganą kwotę

@Robol z BT3

Przecież było pismo na początku roku Że będą dopłacać do stawki godzinowej Ludziom którzy na dany miesiąc nie będą mieć takiej stawki , wszystko zależne od ilości godzin brygady

Hy
@Aaa

Ale jak ktoś pracuje na 4 brygadowce to wyjdzie mu więcej niż najniższa ale za takie zmiany no marne godziny a dopłaty nie dostanie

Hy
@Hy

Ale jak ktoś pracuje na 4 brygadówce to wyjdzie mu więcej niż najniższa ale za takie zmiany to marne grosze, a dopłaty nie dostanie do kwoty na umowie. Przepraszam za błędy wcześniej ale korekta na telefonie zwariowała :D

Seba
@Bt3 joki

Ogłaszać mogą ale i tak dają dużo więcej chyba że masz takich znajomych co przyjdą za taką stawkę stawką nawet 30 złotych i jeszcze jedno gdzie te nowe związki jak pisałem że to ściema bo były wybory do Chemików

Lolek

Witam jak wygląda praca na starej walcowni bo słyszałem że są przyjęcia.

Bolek
@Lolek

Szczerze to stara walcownia jest ciężka ale do wszystkiego się idzie przyzwyczaić. Hala jest niska, gorąc i zadymienie spore bo wentylacja słaba. Pamiętam jak kiedyś nowy przyszedł na starą walcownie, zobaczył warunki pracy to się na drugi dzień nie pokazał

Stara
@Bolek

Niestety warunki na hali nie są najlepsze. Budynek z lat 50, miejscami przecieka podczas deszczu, niskie sufity, w lecie gorąco w zimie przeciągi. Powoli się coś zmienia odnawiana łaźnia, nowe szatnie, nowe miksery. Jak coś zgłosisz to trzeba chwile poczekać ale utrzymanie wkońcu zrobi. Atmosfera o wiele lepsza niż bt2, bt3. Normalni kierownicy i liderzy

Księciuniu

Jutro dostaniemy tort z okazji 85 lecia TC Dębica...., przecież oni się nam śmieją prosto w twarz....,.w tym podobnych firmach, z takich okazji to ludzkim dawali premię w tysiącach złotych, a tu kawałek tortu..., jaja, panie, jaja....

Kiedyś ktoś pytał o stawkę na przyjęciu do filmy. Ciągle szukają ludzi, ogłaszają się teraz nawet w radio. Na spotkaniu zaproponowano 25 zł brutto na godzinę, przy czym zaznaczyli że będzie podwyżka od kwietnia i dodatkowo premia za brak absencji 500 zł brutto. Nie wiem czy ktoś tam się zdecydował, ale najniższa krajowa teraz to 27,70zł brutto

PK

Kto przyjdzie? Na Olx jest ogłoszenie na operatora opon. Wyświetlone 1740 razy, niech tylko 10% złoży CV to mogą sobie przebierać jak tylko będzie im się podobało. Dla porównania druga oferta na montera form 135 wyświetleń. Ludzi się znajdą zawsze, przyjdą robić nawet z 25zł brutto

@PK

Nie przesadzajmy kolego. Ten (usunięte przez administratora)nie ma aż takiego wzięcia, żeby co 10 osoba zaniosła CV. Mało tego, nawet jeśli złożą, zaczną pracę, to zostanie z tego kolejna co 10 osoba, bo za 25 Zeta to wstyd pracować

Pawel

Z kazdej brygady po 1 z bt3 i bt2 i jest 8 prowadzacych z doswiadczeniem..

@BT3

Proponuja 27.50 czy to dobra srawka na Bete 3 ??? Podobno najlepszy pakiet socjalny z zakladow w okolicy i najwieksze dodatki....

Dominik

Umowa na miesiac narazie co szkodzi sprobowac...Prowadzacych szukaja to przynajmniej nie fizyczna praca???? Podobno ma sie ludzi do kierowania wszystkim... Ustawia i pilnuje maszyny??? To chyba spokojna praca juz taka mialem w Hut.....spoko tylko tam kasa mniejsza a tyranie ciagłe....tu podobno lżej...

ABC
@Dominik

Jako prowadzący siedzisz przy biurku zmieniasz parametry i patrzysz w kompa ,odrazu mówię dokup se więcej giga neta na tele,siedzisz i brzusio rośnie ,żyć nie umierać buhaaa

To już pewne firma rezygnuje z posiłków będą dopłaty do wyplaty

Max

Ale ogólnie nie ma takiej drugiej firmy w okolicy żeby ci tyle dawali na jedzenie bo możesz mieć kartę W plus dokupić sobie kartę R i w sumie ile to wyjdzie

Arczi
@Max

Firma nie daje jedzenia tylko finansuje posiłki, które są wydawane przez Compass Group.

BT3

Macie solidarność na tym zakładzie. Podwyżki i nawet chlanie tym wywalczycie

Szumek

85 lecie firmy oponiarskiej w tym tyg ciekawe ile dostaniemy hajsu z tej okazji

BT3

Związki są tam gdzie zawsze. Wy też, czyli w ich kieszeniach. A takie było poruszenie i gadka, że się wypisujecie ze związków. No i co? Dali bony, możecie odliczyć składki od pit, to dalej się sprzedajecie za swoje pieniądze barany. Związki są pod pantoflem zarządu, nie ma na nich co liczyć. To jest organizacja tylko ze statutu mająca pomóc pracownikowi. A jak jest? Odpowiedzcie sobie sami. I przypomnijcie sobie tą błazenadę związków, że nie będą podpisywać podwyżek niższych niż w tamtym roku, i dążą do strajku w firmie. Hehe dobre mi żarty

KilofMtr

Panowie chociaz w jednym jest w miare zgranie kontynujmy po swietach dalej zeby nie chodzic na zupy bo inaczej nic z tego nie bedzie .

Były

Związki dbają tylko o swoje. Solidarność blokuje nadgodziny. A związki Chemików. Tworzą rząd "pro rosyjskie". Jedna władza do końca życia. I nikt ich na taczkach nie wywiezie. Dzieci przedstawicieli związkowych mają dobre stanowiska. A ty pracuj za 25 zł. Najważniejsze zawsze dla was jest jedzenie. Tylko tyle potraficie. Życzę wam ofiary , wesołych świąt.

Kargul
@Były

Nie przejmuj się my po 20 latach pracy mamy 34 zł wcale nie kokosy wręcz nędza a zdrowia nima i po co nam to było ,zastanów się 2 razy!!!

Janusz
@Kargul

Super rekalama dla firmy. Nowych przyjmują po 25 zł, po 20 latach macie 34. Nocki, święta, weekendy, zmiany... Na pewno chętni będą się pchali drzwiami i oknami za te pieniądze, i jeszcze brak perspektyw na większe zarobki po dwóch dziesięcioleciach

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1099.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1002, z czego 194 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 636 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A