Technobud Andrzej Fedio Tomasz Wieczorek spółka jawna

Stare Babice

Opinie o Technobud Andrzej Fedio Tomasz Wieczorek spółka jawna

Romek

Hej, moze jednak jest tutaj na forum ktos, kto pracował w Technobud jako monter slusarki i był zadowolony z warunków pracy. Moze tez wiecie, czy aktualnie poszukuja nowych osób. Jakis czas temu widziałem od nich ogloszenia, ale teraz nie moge nic znaleźć. Jest sens interesowac się praca, czy nie? Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Technobud Andrzej Fedio Tomasz Wieczorek spółka jawna - Stare Babice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technobud Andrzej Fedio Tomasz Wieczorek spółka jawna