Hotel DANA****&SPA

Zielona Góra

Opinie o Hotel DANA****&SPA

Danusia

Hotel nieumiejętnie zarządzany i z masą długów. Od pół roku nie płacą na czas i nawet nie raczą nas o tym informować...w odpowiedzi na pytanie kiedy jest wypłata zazwyczaj jest "myślałem, że zdążyliście się przyzwyczaić" albo "na czas płaca tylko w budżetówce" żona właściciela rządzi wszystkimi nie mając bladego pojęcia o hotelarstwie. Wszystkich gości każe nam traktować jako potencjalnych złodziei, a najlepiej żeby nikt tam nie przychodził to nie trzeba będzie sprzątać. Na restauracji ciągle nam ustawiała jakieś sztuczne kwiaty, które kompletnie do niczego nie pasowały...a spróbujcie je ruszyć to zrobi awanturę! Szkoda słów i czasu na ten hotel... Na szczęście już tam nie pracuję i dostałam dużo lepszą ofertę! Hotel i tak padnie niebawem...

Zostaw opinię o Hotel DANA****&SPA - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel DANA****&SPA