Opinie o Prestige Model Management w Wiedeń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Prestige Model Management. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prestige Model Management o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Model Management w Wiedeń

aaa

Czy wy też macie problem z Prestige Model Management - wezwaniami do zaplaty po rzekomo podpisanej umowie?

D LG
@aaa

Fatalna firma , ja rowniez mialam ten sam problem , straszyli mnie nawet prawnikiem jesli nie zaplace jakiejs dodatkowej oplaty. Skandal !

Kasiunia

Wysłałam do nich zgłoszenie- dane i zdjęcia dziecka. Dostałam odpowiedź mail żeby zapłacić 140 euro i odesłać wypełnioną umowę pośrednictwa online. Nie zrobiłam tego. Po tygodniu oferują mi zniżkę, że mam zapłacić 70 euro. I uwaga! Piszą mi coś takiego: ,,Jeśli nie potrzebujesz naszych usług pośrednictwa, wyślij wiadomość e-mail na adres support@prestige-modelmanagement.com, abyśmy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych mogli bezpłatnie usunąć Twoje dane i zdjęcia.” Czy mam w ogóle im odpisywać na tego maila? Czy całkowicie olać sprawę i zostawić jak jest. Bo jeśli odpiszę to będą wiedzieli ze to czytam, a tak to może zostawią mnie w spokoju. Niestety dane i zdjęcia już mojego dziecka u nich są- tego nie cofnę jakbym nie wiem jak się starała…

@Karo

Mi oprócz tego nie wysłali innych maili. A minęło pół roku odkąd wysłałam im swoje zgłoszenie.

Agata

Ja omyłkowo zaakceptowałam umowę i tym samym umowa została zawarta. Ale już na 2 dzień wysłałam do nim email z rezygnacja. Prosiłam też o info ze przyjęli rezygnację. W niedzielę minął okres 14 dni do odstąpienia ja przesłałam im 3 rezygnację. Dziś otrzymuje ponaglenie do zapłaty

Olaaa
@Agata

Witam, jak się skończyła Pani sytuacja z tą firmą bo też mi wysyłają ponaglenia a żadnej umowy nie podpisałam.

Matt

Witam do wszystkich którzy wysłali rzekomą umowę pracowałem w Austrii i tam każda firma chcąc zatrudnić kogoś musi wysłać umowę w języku niemieckim. Taka umowa musi być podpisana własnoręcznie i odesłana. Także jeśli nikt nie wysyłał swojego podpisu nie ma się czego obawiać . Jeśli chodzi o rezygnację uwaga podpisując rezygnację należy pamiętać że składamy tam podpis co może doprowadzić to skopiowania podpisu i umieszczenia go na rzekomo zawartej umowie . Mam nadzieję że pomogłem :)

Alcik!.
@Matt

Jeśli podpisałam umowę klikając WYŚLIJ, to co mogę teraz z tym zrobić?

kandydat z 2020 r Nowy wpis

Umowa nabiera mocy i czas leci od chwili jej podpisania, ale z takimi lepiej dmuchać na zimne i dla pewności wysłać, nie pozostawiać takich maila "samemu sobie" licząc że może jakoś to będzie. Dobrze jest wysłać oświadczenie że rezygnujemy i odstępujemy od dalszej współpracy, anulujemy naszą wolę zgłoszenia dziecka pomimo iż pierwsza próba kontaktu z nimi była poprze wysyłanie formularza na odległość, poza lokalem przedsiębiorą to warto to zrobić dla świętego spokoju by w świetle prawa mieć "deskę ratunku". Umowa nie została została jeśli nie była otworzona/ pobrany plik/ klikniecie w ich link z umową - NIE klikać w żaden linki, NIE podać danych do umowy, Nic NIE uzupełniać, nie uzupełniać formularza zgłoszeniowego, rejestrowego itp NIC NIE PODPISYWAĆ Prawo Konsumenta do odstąpienia od umowy zawartej na odległość - warunek musi być wysłane na maila w terminie 14 dni Podstawa prawna: art. 32, 34 ust. 1 i 3, art. 37 ustawy o prawach konsumenta warto wysłać na ich 2 maile support.pl@prestige-modelmanagement.com oraz na wszelki wypadek na maila office@prestige-modelmanagement.com Art 17 RODO usunięcie danych z bazy, prawo do bycia zapomnianymi. Z informacji od nich wysyłanych na maila (przychodzi na skrzynkę po wysłaniu pierwszego formularza zgłoszeniowego): punkt 1 Niezobowiązująca ocena aplikacji Waszego dziecka- w tym celu wysłaliśmy pierwszy formularz punkt 5 Brak prowizji dla agencji punkt 9 Minimalna opłata administracyjna w momencie dołączenia do agenci-- DOŁĄCZENIA - my nie dołączamy punkt 14 Bezpłatne usługi pośrednictwa między zleceniodawcą a modelką dziecięcą / modelem dziecięcym, oraz na głównej informację o "Brak opłat rejestracyjnych" - warto zrobić zdajcie Każdy ma obowiązek zgłosić to do rzecznika Urzędu Ochrony Praw Konkurencki i Konsumentów aby wyeliminować patologiczne praktyki MAIL do nich: uokik@uokik.gov.pl lub porady@dlakonsumentow.pl. tel 801 440 220 lub 222 66 76 76 (pon.-pt. 10:00-18:00, opłata wg taryfy operatora)- można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej. bo jak UOKiK będzie miał 4 zgłoszenia to nie "zauważy" problemu, a jak będzie miał 400 zgłoszeń to ruszą i może coś zrobią.

Paweł Nowy wpis
@kandydat z 2020 r

Witam, jak wygląda współpraca z tym biurem ?

aaa

Monika99
@aaa

Dokładnie mam ta sama sytuacje , żadna umowa nie została podpisana a na moje wiadomości nie odpisują

Osa122
@aaa

Jak Pani doszła do porozumienia z ta firma? Ja tez mam taki sam problem.

@Osa122

Skąd ten problem u Pani się wziął? Tak nagle po prostu napisali?

@aaa

Tak, mimo iż wypowiedziałam umowę ciagle dostaje takie wiadomości

@Agata

A powiedz mi kiedy ją wypowiedziałaś? Dalej jeszcze coś dostajesz czy już się to raczej uspokoiło?

anna11
@aaa

Witam mam problem z firmą. czy ma ktoś może jakiś kontakt do firmy np nr telefonu ponieważ na maila nie odpowiadają . Mianowicie odstąpiłam od umowy niedługo po zawarciu online , napisałam maila z prośbą o odstapienie na podany przez firmę mail i zero odzewu, natomiast dostaje maile , chyba automatyczne o natychmiastowej zapłacie, dostaje rowiez pogrozki iż w razie braku wpłaty sprawa zostanie skierowana do kancelarii prawnej. Proszę o pomoc !!!

Jola
@anna11

Witam serdecznie. Mam ten sam problem, również straszyli i niby skierowali już to do kancelari prawnej, dostałam email od InkassoDirekt że mam do zapłaty 105 e, pomimo że odstąpiłam od umowy z prestige models. Niewiem czy to jakieś (usunięte przez administratora) czy faktycznie trzeba zapłacić??!!

Mmmmk
@Jola

Mam to samo. Napisałam maila o wypowiedzenie po rzekomamym podpisaniu. A oni męczą mnie ciagle mailami z pogróżkami. Daj znać czy dostałaś od nich jakieś wezwanie? Uważam, ze to jakieś wyłudzenie i boje się ze jak nie zapłacę tych 50 euro to będę mieć problem.

@Jola

Ja również mam identyczny problem. Wyjaśniłam im, że odstąpiłam od umowy przed upływem 14 dni. Żadnego wyjaśnienia. Ja uważam że oni również nie wywiązują się z umowy. Skoro odstąpiłam to powinni przynajmniej coś wyjaśnić. Zero kontaktu. Ja im nie zamierzam płacić. Zobaczymy jak długo będą mnie straszyć Żerują na naiwności ludzi. Dajcie znać jak sprawa wygląda u Was aktualnie.

Jola
@Iga

Ja dostałam tylko email od inkasodirekt że mam do zapłaty 105 e, od tego czasu cisza.... Jak narazie nie zamierzam za nic płacić...

@Jola

No dobrze. Ja też nie zamierzam.

Mmkk
@Iga

Ja również nic nie zapłacę. To jest scam, firma zeruje na ludziach. Wyglądają na profesjonalnych ale w rzeczywistosci to jest jakaś fałszywa agencja wyłudzająca zdjęcia i wysłalajaca pogrozki. Ta agencja powinna jak najszybciej zostać zlikwidowana, bo szkodzi często młodym osób które wchodzą w świat modelingu.

@Jola

Witam. Ja też dostaje maile z groźbami do zapłaty od prestigemodel management. Byłam w tej sprawie na policji, zgłosić firmę jak (usunięte przez administratora) i naciągaczy. Polecili znaleźć takich samych jak ja. Chcę znaleźć takich samych jak ja, może razem nam się uda to zwalczyć. Pozdrawiam

Modela

Mam taką samą sytuację... Coś da się zrobić?

Eli

Ja mam taką samą sytuację! Wysłałam im zgłoszenie i zdjęcia w sierpniu bodajże i do dziś dzień nękają mnie okropnymi mailami o zapłatę - aktualnie 211 euro! Nie wyświadczyli mi żadnej usługi, więc za co ja mam płacić? Dodatkowo, bliska mi osoba powiedziała, że w prawie polskim obowiązują 3 wezwania do zapłaty wysłane tradycyjną pocztą (nie na maila) - a ja nic pocztą tradycyjną nie dostałam. Moim zdaniem to (usunięte przez administratora) i powinni za to odpowiedzieć…

kinga

proszę o kontakt jak rozwiązała pani sprawę kinga90201@wp.pl

Klaudia
@Eli

Wysłałaś samo zgłoszenie ale nie wchodziłaś w link aktywacyjny z rzekomą umową? Wygląda na to że podobnie się na to nabrałam, wysłałam zgłoszenie ale nic poza tym, odesłali maila ze mam predyspozycje itd i w kolejnym link aktywacyjny do konta z opłata 140 euro w który nawet nie weszłam ale po przeczytaniu opinii trochę zaczęłam się stresować czy mnie również nie będą teraz nękać opłatami, mimo że niczego nie podpisywałam..

@Iga

Czy sa jakies konsekwencje jak sie nie zaplaci?

Bartek
@Mmkk

Cześć można jakis kontakt? zapłaciła Pan/Pani bo nie wiem czy sa jakies konsekwencje

Nowa
@Klaudia

Mam tak samo i też się zastanawiam

Wera
@aaa

Oj właśnie sama jakiś czas temu zgłosiłam się do nich a kiedy napisałam ,że rezygnuje to ciągle mnie nękają ,że muszę zapłacić 49euro i w sumie to nie wiem co robić . Może ktoś z was wie co robić jak tak to chętnie przyjmę pomoc :)

Ewe
@aaa

Jestem w tej samej sytuacji, nie klikałam w link i wysyłam wiadomość o rezygnacji z jakiejkolwiek współpracy i usunięciu danych, jednak widzę, se w formularzu zgłoszeniowym było nadmienione, ze trzeba to zrobić listem poleconym.. ktoś konsultował to może z prawnikiem? Jak chronić nasze dane i nie musieć płacić i mieć z nimi do czynienia?

D LG Nowy wpis

Mama Nowy wpis

Czy ktoś ma w dalszym ciągu jakieś problemy z tą agencją? U nas od roku cisza, jestem ciekawa jak u Was...

Witam, sprawa u mnie wygląda następująco. Rok temu, zapłaciłem im za przyjęcie mnie do ich "agencji" i żałuję że nie zobaczyłem opinii wtedy, czy nie byłem bardziej podejrzliwy. Nie otrzymałem ani jednego zlecenia od tego czasu, i chcą zapłaty za 2 rok. Jakieś porady? Powinienem coś zrobić, czy ignorować wszelkie wiadomości od nich?

Wwe

W jaki sposób podpisałeś z nimi umowę? Wchodząc w podany link z umową? I odsyłając ją?

@Wwe

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to tak. Był link z umową którą musiałem odesłać po jej wypełnieniu online. No i też była opłata rejestracyjna

Cóż, podobno około 30 dni się czeka na odpowiedź, a mam niby termin na zapłate do 14 dni. Jest kontakt telefoniczny, ale to jakoś pod koniec dnia może spróbowałbym. Także, jakby ktoś znał rozwiązanie, to byłbym wdzięczny.

Też żałuję, zero zleceń, kontaktu z ich strony, nie opłaca się podpisywać umowy, żeby płacić za nic. Niestety (usunięte przez administratora) sądem jak nie zapłacę za zakończenie umowy więc zapłaciłam (jest to tańsze niż zapłacenie za 2 rok niczego)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Prestige Model Management.
logo firmy Spawacz AUTOGEN
Wiedeń
Euro Labora
logo firmy SPAWACZ MIG MAG (m/k)
Wiedeń
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Zero zleceń, a żądają pieniędzy na zakończenie umowy, jakby nie wiadomo co zrobili, zwykli naciągacze. Nie podpisujcie z nimi umów!

Naiwna

Witam, moje dziecko chciało spróbować kariery modelki to zobaczyłam że ta agencja Prestige Modelmanagement jest to wypełniłam formularz zgłoszeniowy dzień po dostałam czyli dzisiaj odpowiedź że pozdrawiają i że jakieś kody modelki i że mam im wpłacić na konto 140 euro i ja się pytam za co za to że na stronie jest napisane bezpłatne a teraz mam im dać 140 euro no nie mam do państwa zapytanie jeszcze nie wysłałam żadnej umowy ani nic czy mam złożyć jakąś rezygnację? Niestety mają już wszystkie dane mojego dziecka zdjęcia itp. oraz moje adres zamieszkania itp.

Czy firma Prestige Model Management udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Agata

No jeśli faktycznie tak jest to czy przypadkiem wsparcie jakiegoś organu prawa nie będzie przydatne?

Ilka
@Agata

Jak Twoja sprawa sie toczy??? Ja podpisalam umowę. Poniewaz od kilku miesiecy nic sie nie dzialo siostra poradziła mi poczytac opinie... I jak je poczytalam to jestem przerazona... Ludzie pisza ze otrzymuja ponaglenia do zaplaty i pogrozki... Ze to jest scam...a cala ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wyglada tak profesjonalnie ze nawet by na mysl nie przyszlo :/ sama sie boje co bedzie dalej :(

@Ilka

Ale czekaj, wysłałeś też jakieś pismo o rezygnację jak ona? Bo to pewnie trzeba szybko reagować

Wiola
@Marzena

Cześć, powiedzcie mi czy podpisanie umowy to tylko zgłoszenie czy oni wysyłają jakas umowe? I jakie pismo wyslac zeby zrezygnować? Bo ja tylko dokonałam zgłoszenia i nie wiem czy to liczy się już jako umowa? Jak skończyły się wasze sprawy?

Wiola
@Agata

Hej czyli dostałaś jakaś umowę oprócz samego zgłoszenia?

Oli
@Wiola

Podłączam się do pytania czy samo zgloszenie to umowa?

SN
@Agata

A jaka umowę zaakceptowałas, dostałaś coś na @? Czy tylko samo zgłoszenie zrobiłaś. Jak potoczyła się sprawa ?

Olaaa

@Matt

W Austrii jest także firma która zajmuje się odzyskiwaniem wynagrodzeń które nie zostały wypłacone , lecz przy tej firmie będzie to raczej nie możliwe ponieważ pieniądze znając życie zostaną przekazane na kupno Bitcoin-a

Alcik!.
@Matt

Jeśli podpisałam umowę klikając WYŚLIJ, to co mogę teraz z tym zrobić?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Prestige Model Management?

Kasiunia

Tosia
@Kasiunia

Ja odpisałam, że rezygnuję, zaznaczam że jeszcze tego samego dnia odpisałam. A oni do mnie że muszę zapłacić za.rezygnacje. a przecież wyrobiłam się z.terminem, bo to w ciągu dwóch tygodni trzeba było wysłać rezygnację. Później wysyłali mi maile i straszyli mnie. Wreszcie inkasent.sie odezwał. Ja ich totalnie olalam i niczego nie płaciłam. Już trz m-ce mija i nic nie piszą. Zapomniałam już o tych (usunięte przez administratora)

Patryk
@Kasiunia

Witam. Mogę wiedzieć jak zakończył się temat u Ciebie? Ja wysłałem formularz i zdjęcia, ale jak dostałem odpowiedź żeby zapłacić 140 euro i wysłać umowę podpisaną to odrazu im napisałem że nic nie podpisuje, nic nie płacę i nie podejmuje współpracy.

Sabina
@Kasiunia

Witam, ja dostałam takie same e-maile i na nie nie odpowiadałam. Od ostatniego z tą zniżka, nie dostałam jeszcze żadnej wiadomości od niech.

Wystarczy złożyć rezygnację

Aga
@Kasiunia

Ja zapłaciłam i do tej pory się nie odzywają . Nic im nie płac , to (usunięte przez administratora)

Piko
@Kasiunia

@Kasiunia; Czy odesłałaś rezygnację na wskazany przez nich adres mailowy "support...." ? Czy przychodzą do Ciebie jakieś ponaglenia o wpłacie (umowy nie zaakceptowałaś i nie odesłałaś ). Pytam gdyż przysłali umowę, nie mam zamiaru jej podpisywać i zastanawiam się czy od razu nie wysłać rezygnacji na dres @mailowy "support..." informacji i usunięciu danych i zdjęć

Naiwna

@Ja : Rezygnację można napisać w mailu dane i ten numer rejestracji i napisać że się rezygnuje czy trzeba dodać jako załącznik a w nim dokument napisany z podpisem własnoręcznym?

Sabina
@Kasiunia

Ja też dostałam takie same maile i olałam to na nic nie odpisywałam to czyste (usunięte przez administratora)

@Naiwna

Z tym własnoręcznym podpisem bym uważała. Skoro to są tacy (usunięte przez administratora)to kto wie co mogą zrobić z podpisem. Ja napisałam maila z treścią odstąpienia od umowy, z tym kodem. I dodatkowo jako załącznik dodałam To samo Odstąpienie ale w formie dokumentu.

Karo
@Kasiunia

Może pani dać znać czy poza tym mailem 70 euro coś więcej pisali bo nie wiem czy wysyłać odstąpienie od umowy której nie odsyłalam im za pierwszym mailem

@Karo

Kk

Dziękuję za odpowiedź zastanawiam się czy muszę wysyłać im jakieś odstąpienie od umowy skoro nie wchodziłam w żaden link Tylko tam jest napisane w ich mailu że ja się zobowiązuje do zapłaty 140 euro a przecież wysłałam tylko zgłoszenie które miało nie być wiążące Żałuję że nie zerknęłam najpierw na opinie

@Kk

Ja wyslalam takie Odstąpienie w dwóch wersjach. Pierwsza jako Odstąpienie od wysłanego formularza. A druga jako Odstąpienie od umowy (pomimo, że też jej nie podpisalam), tak na wszelki wypadek. w tej drugiej wersji podałam jeszcze ten kod modelki. Na końcu dopisałam również ze nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich I mojego dziecka danych osobowych oraz zdjęć. Tylko proszę poszukać na ich stronie adres mailowy na który takie odstąpienia należy wysłać. Jest to chyba inny niż ten, który podają w wiadomości mailowej o zapłacie.

Póki co ponaglenia nie. Ale przypomnienia o podpisaniu umowy. Wysłałam zgłoszenie na początku marca.

Tak tak. Pisałam to jako mail. Absolutnie tak jak Pani nie chciałam żeby posiadali mój podpis.

Kk
@..

Witam i jak sprawa wie Pani coś?

@Kk

Zgłosiłam sprawę jak wcześniej mówiłam do Europejskgo Centrum Konsumenckiego. Mam otwartą "sprawę", jeżeli dostanę straszak o zapłacie i podjęciu przeciwko mnie kroków prawnych z ich strony, mam od razu zadzwonić do ECK i zgłosić to kolejny raz. Przede wszystkim nic nie płacić.

@..

Dodam, że z ich strony jest to celowe wprowadzanie w błąd, ponieważ na każdym ich ogloszeniu jest informacja " zgłoszenie bez opłat" , "zgłoszenie nie jest wiążące" "BEZPŁATNA rejestracja". Nie są w stanie nam nic zrobić. Dopóki z nimi nie podpiszemy- prawdziwej umowy!! którą nie może być formularz zgłoszeniowy i nia nie jest, nic nam nie zrobią. A te maile można wrzucać do spamu :)

niestety też wypełniłam aplikacje. Następnego dnia otrzymałam jakiś kod modelki z propozycją wpłaty 140 Є. I z tekstem, że nie trzeba przyjmować uczestnictwo w castingu... Natychmiast jasne że to jakieś oszustwo.

Czy w Prestige Model Management odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Naiwna mama

Czy ktoś tutaj może napisać jak potoczyła się ta cala sytuacja z ta "firma modelingowa "? Ja poza mailem z propozycją 50% opłaty czyli 70 euro i pierwszym o pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia, nie dostałam nic więcej. Dodam, że umowy nie podpisałam, nie wchodziłam w link. A na maile po prostu nie odpisywałam. A no jedynie na samym początku napisałam "Odstąpienie od wysłanego formularza", zaraz po kilku minutach od jego wysłania, po przeczytaniu opini. Myślę, że te maile od nich są wysyłane automatycznie do każdego kto się da nabrać. Myślę też, że nie mamy co się bać. Tak jak ktoś pisał ich ogłoszenie w internecie jest z dopiskiem "bezpłatne zgłoszenie" oraz wysłanie formularza zgłoszeniowego jest niewiażące. Dajcie znać co u Was z nimi.

...
@Naiwna mama

Ja tak samo wysłałam tylko zgłoszenie dostałam maila z ta umową i nie wchodzilam w to nawet. Wysłałam maila od razu że nie jestem zainteresowana umową itd. Dostałam identycznego maila co Pani po kilku dniach z ta zniżka. I nie wiem czy mam dalej reagować czy to zostawić

Qwe
@...

Zrobiłam sobie kilka zrzutów ekranu ze stron google z napisem "BEZPŁATNA REJESTRACJA" oraz z ich strony, gdzie napisane jest, rejestracja jest całkowicie niewiażąca. Jeżeli dostanę kolejne maile z ponagleniem do zapłaty, to wtedy zgłoszę ich do UOKIK. Na pewno im nic nie zaplace! Bo nie mam za co. W umowę nie wchodziłam, nic nie podpisałam. Z żadnych ich usług nie skorzystałam. Proszę się nie przejmować

Qwe

Nic nie kliknelam i nie wchodzilam w zadne linki od nich. Mam nadzieje, ze nie wysyłają. Napisałam jeżeli wyśl, to i ja wyślę zawiadomienie.

@Naiwna mama

Nic się nie bójcie. Mi już dawno przestali wysyłać maile. Nic im nie zapłaciłam i nie zamierzam. Olejcie całkowicie tę firmę. Nic Wam nie zrobią. Przestaną w końcu Was straszyć. Po prostu zapomnijcie o sprawie. Spokojnie, nie ma.sie czego bać.

Kamila

Witam. Mam ten sam problem. Wysłali mi umowę która podpisali oni jako ja.

@Kamila

W jaki sposób podpisali za Panią umowę? Czy jak wysłali maila z umową weszła Pani w link? Mimo wszystko nie proszę się nie dać naciągnąć i nie dać zastraszyć to są o szuści. Proszę przejrzeć ich stronę, jasno jest napisane, że samo zgłoszenie jest niewiażące i całkowicie bezpłatne.

Mala2

Witam, jestem w podobnej sytuacji nam reszta. Kilkukrotne upomnienia o zapłatę, groźba zgłoszenia sprawy dalej... Jak dalej rozwinęła się wasza sprawa?

@Mala2

Czy kliknęła Pani w link z umową? Ja napisałam w razie czegokolwiek rezygnację zaraz po rejestracji, oraz Odstąpienie od umowy z kodem rejestracji- pomimo, że nie podpisywałam żadnej umowy ani nie kliknęłam w żaden link przesłany przez tych (usunięte przez administratora) Ponadto mam zrzuty ekranu, w którym piszą, że wysłanie formularza jest całkowicie niewiążące i całkowicie bezpłatne. Mam też wydrukowane maile z moimi wiadomościami o rezygnacji i odstąpieniem od umowy (której nie podpisalam) a i wycofałam zgodę na przetwarzanie moich danych itd. Myślę, że nie będzie mi to potrzebne ale lepiej być przygotowanym w razie W. To jest zwykłe osz ustwo. Jeżeli będą mnie dalej nękać zgłoszę sprawę do Europejskgo Centrum Konsumenckiego.

Aga

Jak można odzyskac od nich pieniądze czy ktis może wie ??

@Aga

Idź na policję ale wątpię że co kolwiek da się zrobić

Moim zdaniem nierealne

Julita
@Aga

Też wpłaciłam i teraz czytam opinie ????

Ola

Cześć, też wysłałam im formularz ze zdjęciami, dostałam po 2 latach bodajże kod rezerwacji oraz link do umowy - od razu odesłałam im maila z rezygnacją i czekam na dalszy rozwój spraw. Pod kątem tych pogróżek z wezwaniem do zapłaty - kontaktowalam się z UOKIKiem i tamtejszą pomocą prawną - jeżeli nie zawierana była umowa, to nie mają prawa żądać jakichkolwiek opłat. Jeśli mimo to dostajecie upomnienia od nich to zgłoście ich do Europejskiego Centrum Konsumenckiego, link: https://konsument.gov.pl/skarga-do-eck/

Czy ktoś może napisać jak rozwinęła się ta sytuacja z tą firmą ? Czy ktoś miał jakiś problem w związku z nie dokonaniem wpłaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Model Management - Wiedeń

• Jak się pracuje w Prestige Model Management?

Zobacz opinie na temat firmy Prestige Model Management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prestige Model Management?

Prestige Model Management

Prestige Model Management