ARAMUS

Kraków

Opinie o ARAMUS

klient

Odradzam wspolprace z tym deweloperem. Nie wywiazuje sie z zobowiązań. Chaos, ignorancja, szpachlarstwo, brak kontaktu i brak słów. Nie kupujcie ludzie mieszkan od nich! Wszystko robione najtanszym kosztem. Spaprana robota wszystko nie tak jak byc powinno.

Nick

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, ludzie z biura noszá głowy ponad ziemią, jedno wielkie wykorzystywanie i jeden wielki chaos , chyba że ktoś lubi jak ktoś mu na łeb ktoś wchodzi to wtedy będzie zadowolony

Dan

ARAMUS ma się coraz lepiej jeśli chodzi o firmę jako taką, naprawdę fajne rzeczy tutaj mają miejsce.

klient.

Zdecydowanie odradzam firmę. Nie wywiązuje się ze zobowiązań. Pękające brodziki mogą się zdarzyć, ale uchylanie się od odpowiedzialności poprzez sugerowanie niewłaściwego użytkowania to cynizm i totalne lekceważenie klienta.

Klient

@Klient 30.09.2014 14:29
Nie polecam jako klient tej firmy. Realizacja niezgodne ze składanymi zamówieniami. (usunięte przez administratora)...

Najlepiej o tej firmie świadczy brak wpisów na tym portalu dla sfrustrowanych, byłych pracowników.Firma działa od 1999 roku i tylko tyle wpisów. Brawo!!! Nagle dwa wpisy w 4 minuty, przypadek? PS. Wiemy, że to konkurencja.

an

Miałem przyjemnosc pracowac w tej firmie na stanowisku kierowcy . .( usunięte przez administratora ) Nie polecam za bardzo tej pracy.

Zostaw opinię o ARAMUS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARAMUS