Mobile Trainings s.c.

Opinie o Mobile Trainings s.c.

duri

kilka dni temu weszła oferta mobile trainings . Szkoła poszukuje lektora do prowadzenia zajęć business English na Warszawskiej Woli. Dużym plusem podjęcia pracy na tym stanowisku jest na pewno elastyczny czas pracy i możliwość podjęcia kursu na preferowanych dzielnicach co skusi pewnie nie jedną osobe

Znacie dobrze firmę Mobile Trainings s.c. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Mobile Trainings s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobile Trainings s.c.