Robantrans

Gliwice

Opinie o Robantrans

łata
użytkownik zarejestrowany

tylko ciekawe dlaczego kompletnie nie szukają kierowców droga Jolu, to mnie zastanawia

Nie polecam. Po systemie 3/1 1500 zł wypłaty....

driver

ja również jestem zadowolony. konkretna firma,kasa zawsze na czas,miła atmosfera pracy.

spedytor

ja jestem zadowolony co miesiąc bez problemu wynagrodzenie dostaję nie ma opóźnień w wypłatach, pracuję tam ok roku i jak na razie jest oki. Wiadomo jak to bywa w różnych społecznościach nie zawsze jes różowo ale przeszedłem już klika firm i nie jest źle, można się dogadać, a umowa najniższa krajowa na czas określony + diety i stawka kilometrowa.

Mała firemka transportowa posiadająca trzy autka o ładowności do 3,5t zajmująca się transportem międzynarodowym.Dwóch młodocianych właścicieli którzy mają kompleks mani wyższości.Praca głównie na czarno bez jakiejkolwiek umowy, ubezpieczenia itp. Zarobki poniżej normy, jeśli gdzieś płacą 0,20zł. od kilometra to tutaj tyle nie zarobicie.Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Robantrans - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robantrans