Poligrafia Bis/RR Donelley

Starachowice

Opinie o Poligrafia Bis/RR Donelley

Jestem uczennicą i pracuje w tej firmie już jakiś czas i nie przesadzajcie już bo ta praca nie jest w cale taka zła jak ją niektórzy opisują. Oczywiście są i niedociągnięcia ale bez przesady wy to byście chcieli dostawać pieniądze z nic. Najeżdżacie na brygadzistów, operatorów dosłownie na wszystkich którzy są wyżej od was. To jest zwykła zazdrość że oni mają lepszą posadę i im się poszczęściło. Nie raz spotkałam się z tym jak operator np pomagał komuś jak ktoś nie mógł sobie poradzić czy kierownicy. Jesteście zawistni, a jak wam się tak nie podoba ta praca to zrezygnujcie nikt tam was nie trzyma siłą.

Zostaw opinię o Poligrafia Bis/RR Donelley - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poligrafia Bis/RR Donelley