PHU AMA PArtner

Opinie o PHU AMA PArtner

Dzidek

Zapomniałem o ocenie.

Dzidek

Potwierdzam opinię Nowego. Na dodatek nie potrafią uregulować płatności wynagrodzenia po odejściu z firmy. Czekam ponad 3 tygodnie za pensją która powinna być wypłacona do 15 dnia miesiąca. Przez cały okres pracy wypłata była może 2 razy wypłacona na czas. Poza tym te pozytywne opinie chyba sami napisali. Odradzam.

Nowy

Firma na skraju upadku Nie placa na czas Premii.zero Pochwal.zero Krytyka z kazdej strony Porazka

bar

lopi, poziom mnie tu nie inetersuje. Bardziej by mnie interesowały dodatki które firma jest w stanie pokryć tj. auto służbowe, telefon, laptop etc. Sam się zastanawiam czy ostantio były jakieś rekrutacje do nich i czy niedługo coś się jeszcze może trafić

sebastian

Przepracowałem dwa lata, wszystko co trzeba mi zapłacili. zawsze mozna było się dogadać, śmiało mogę polecić tego pracodawcę

Marcin

Praca spoko, wynagrodzenie też . W czasie jak studiowałem pracowałem tam jako kurier, i śmiało mogę polecić tego pracodawcę.

Damian

Pracowałem tam 3 lata. Kokosów może nie płacili ale zawsze dostałem wypłatę na czas. Jak się zwalniałem gdy zacząłem studia nie było żadnego problemu. Polecam

adrian

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Przepracowałem tam 4 lata i gdybym nie wyjeżdżał na wyspy, to nadal bym tam pracował. Wynagrodzenie otrzymywałem w terminie bez żadnych problemów. Polecam

Michał

Mnie bardzo ta praca pasowała. Nie zrywałem się rano, tylko spokojnie na 11 i o 17 do domu . Płacili przyzwoicie w uzgodnionym terminie . Jak ktoś nie chce pracować, ciągle choruje i sciemnia to się nie dziwię że nie chcą z kimś takim pracować. Ja tez nie lubię frajerów. Pracodawcę polecam

kierowca

Ja jestem bardzo zadowolony, ludzie mili. Jak powiedzieli tak zapłacili. Fajnie się pracowało.

kierowca

ta firma nie płaci kierowcom (swoim pracownikom) na czas

ama

Przedział wynagrodzenia: 1.700,00 zł - 2.000,00 zł / miesięcznie (Brutto) Premie, dodatki: tak TO JEST BZDURA FIRMA JEST NIEWYPŁACALNA

Zostaw opinię o PHU AMA PArtner - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU AMA PArtner