Salon InHarmony

Opinie o Salon InHarmony

Agnieszka

Ktoś z Was obecnie pracuje, bądź pracował w Salonie InHarmony? Co możecie podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Czym ten salon wyróżnia się na tle innych firm z branży? Czy jego pracownicy mają możliwości rozwoju w postaci dodatkowych szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje?

zadowolona

Mają już u siebie najlepszych fryzjerów z całej stolicy @kemping więc nikogo nowego nie szukają. Ja gorąco polecam! Ceny nie są wysokie, a profesjonalizm wart każdej ceny.

Zostaw opinię o Salon InHarmony - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon InHarmony