TT Plast T. Fortuna, T. Bugaj Spółka Jawna

TARGOWISKO -KŁAJ

Opinie o TT Plast T. Fortuna, T. Bugaj Spółka Jawna

Dominika

@Pp napisałeś, że nie polecasz TT Plast T. Fortuna, T. Bugaj Spółka Jawna. Czy mógłbyś napisać, skąd wzięło się Twoje negatywne nastawienie do tej firmy? Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy i na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć na start.

Pp

Nie polecam kantuja

blinda

To nie jest w Toruniu tylko Targowisko koło Krakowa czy tam koło Bochni.

Miki

Pracowałem tam tylko parę miesięcy, warunki pracy tragedia , praca po 12 godzin a nie jak miało być ze po 8 godzin na 3 zmiany , ludzie w biurze masakra a szczególnie pani Gosia , nie wypłacany urlop ale to u nich norma .

olo

RL-ka' a odezwali się do ciebie już czy nadal jesteś w kroppce i czekasz, czy może znalazłeś już cos innego? Wczesniej też widziałęm,że poszukiwali Przedstawicieli Hnadlowych oraz Kierowników Regionu, też kusiły mnie te oferty bo wysokie premie mieli.

RL-ka

Ja wysłałam CV, czekam aż zakończy się proces napływu CV i zobaczymy co dalej

nowy

chyba często skoro nikt tam nie chce pracować...daj sobie spokój, chorzy ludzie i kasa pod stołem...

Zostaw opinię o TT Plast T. Fortuna, T. Bugaj Spółka Jawna - TARGOWISKO -KŁAJ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TT Plast T. Fortuna, T. Bugaj Spółka Jawna