P.P.H i U ZODIAK "SWOJSKIE SMAKI"

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 6 ocen.

P.P.H i U ZODIAK "SWOJSKIE SMAKI"
1 6 6 1

Opinie o P.P.H i U ZODIAK "SWOJSKIE SMAKI"

Hak

I to jest chyba przykład restauracji, która nigdy nie powinna powstać. Oczywiście moja opinia jest jedynie napisana w oparciu o powyższe komentarze, bo nie było mi dane tam pracować. Skoro piszecie, że właściciele nie szanują gości i dają im byle co do jedzenia, byle tylko kasę przytulić, to chyba minęli się nieźle z celem.

Jerzy

Masakra jakaś wyzysk człowieka przez człowieka, właściciele restauracji najlepiej by dawali na talerzach ludzią g..no, a my musieliśmy to podawać, Opal liczy tylko kase, a jak coś nie tak to od razu go nie ma, na pieniądze trzeba czekać albo się upominać. jego żonka to wredna baba przyjdzie powrzeszczy i pójdzie. odradzam!!!

Zostaw opinię o P.P.H i U ZODIAK "SWOJSKIE SMAKI" - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H i U ZODIAK "SWOJSKIE SMAKI"