Paskart Sp. z o.o.

Kalisz

Paskart Sp. z o.o.

Opinie o Paskart Sp. z o.o.

Czy w firmie paskart sp. zo o. w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

plum

och, odnośnie nich to nie słychać aby w firmie się coś zmieniło. Podejrzewam, że ludzie wcale nie mają dobrych wspomnień z pracą bo i umowy nie gwarantują.

doradca

współpracowałem z tą firma. NIE POLECAM Problem z odzyskaniem prowizji

sprzedawca

jak komus sie nie chce pracować niestety takie wpisy robi. wspólpracowałem zadowolony do dzis

lakey

Autoryzowany Doradca Biznesowy sieci Era.... ładnie brzmi, ale firma nie jest w ogole przygotowana do przyjmowania nowych pracownikow!!!! obiecuja bardzo duza baze adresowa ktora w rzeczywistosci powtarza sie!! przez pierwsze pol roku pracujesz za darmo, dopiero po tym okresie mozna liczyc na jakies pieniadze

Zostaw opinię o Paskart Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paskart Sp. z o.o.