JLR Centrum Sp. z o.o.

Opinie o JLR Centrum Sp. z o.o.

werf
użytkownik zarejestrowany

o widzę że dawno tutaj nikt nic nie pisał a szkoda..może jednak ktoś będzie zainteresowany pracą w firmie JLR Centrum Sp. z o.o, widziałem że teraz szukają specjalsity do spraw sprzedaży samochodów nowych w Łodzi oferują pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, narzędzia niezbędne do pracy,możliwość rozwoju zawodowego,system szkoleń.atrakcyjne wynagrodzenie,pakiet prywatnej opieki medycznej

Super atmosfera jest dla ludzi którzy pracują po rodzinie jak np. dla Pani J... czy dla prezesa P... oczywiście dla firmy sprzątającej również która jest spokrewniona z kierownictwem. Bo na pewno nie dla ludzi przyjętych z zewnątrz.

Pracownicy tej firmy w żaden sposób nie są doceniani, chyba że są spokrewnieni z kierownictwem. Wtedy owszem jeżdżą na szkolenia i otrzymują duże zarobki(a jest to biznes rodzinny i jest tam sporo osób zatrudnionych po rodzinie), jeśli natomiast ktoś przychodzi z zewnątrz jest wykorzystywany. Jest tam więcej prezesów i ludzi rządzących niż pracujących. Firma na początku dużo obiecuje i oczywiście nic nie daje na piśmie, a kiedy przychodzi pora wypłaty to jest to już tradycją że jest ona dużo po terminie i dużo mniejsza. Kiedy idzie się do prezesa P... na rozmowę czemu taka pensja, a nie jak się umawialiśmy odpowiada że jest to pensja bez premii bo w tym miesiącu nie przewidują dania komukolwiek premii. Pracują tam ludzie nie kompetentni. Proponuję nie marnować czasu na firmę JLR,

Zostaw opinię o JLR Centrum Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JLR Centrum Sp. z o.o.