Zak�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)

Kobyłka

Opinie o Zak�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)

jako
użytkownik zarejestrowany

@anonim to jest częściowo praca sezonowa. Ale obecnie ten sezon dzięki nowym technologiom i zmianie klimatu wydłużył się. Tak że bez obaw. Można dobrze zarobić. A ty co umiesz robić i startujesz do nich?

lysy

Zwolniłem się z tamtąd ale o kilka lat za póżno ,wkońcu pracuje w normalnej firmie w której pracownia nie mają za śmiecia. Popieram [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

kristo

W zime siedzisz za darmo w domu nawet 3 miesiace ,najpierw cały urlop ci wstawiają tak żebyś w lecie nawet dnia nie miał. # miechy siedziec za 800zł to trochę za mało ,powinni jakieś odsniezania wziąść dachów itp ,tak żeby ludzie mogli przezimowac. nie polecam uwazajcie na tą firmę .

K.P

Popieram badziew jak cholera strzeż się tej firmy nie rejestrują ,składki płaca minimalne,żadnych imprez integracyjnych ,brak jakiś premi świątecznych czy innych bonusów świątecznych . nie polecam

Maniek

Zero szacunku dla ludzi ,poprostu my jestesmy ich robolami i mamy dla nich zapierdla. żeby mogli sobie mowe merce kupic i sprzęt za zaniżanie składek zus . firma wyzyskiwaczy,atmosfera beznadziejna,lipa jak cholera . nie polecam.

Brukarz

ZROD PROD jeden ciort ,dobra firma zarobisz na wyplate to bez problemu ja dotaniesz i nic pozatym ,zero innych swiadczen ,premii talonow na swieta itp nic za nadgodziny praca od 6-17 soboty 6-13 . .co do wypłacalnosci duzy + i nic pozatym. [usunięte przez administratora]

Paweł

Pracowałem u nich . Atmosfera w fimie nagana,nie polecam na dłużej

Zostaw opinię o ZakÅ�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD) - Kobyłka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZakÅ�ad Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD)