Dyrektor SP

Mirosławice

Opinie o Dyrektor SP

basiek

Nie bylo kontrkandydata na to miejsce, więc jak można nazwać to konkursem. I tak wypadła beznadziejnie, wszyscy się śmieją w okolicy. Ale nauczycielom nie jest za wesoło, już zbierają żniwo

Tak zgadzam siÃ�� krzyczala na mnie, OBRAZALA , Ã�¼e nie dajÃ�� sobie rady z uczniami, Ã�¼e jestem niekompetentny, dowiedzialem sie od jednego z rodzicÃ�³w oczerniala mnie za plecami. Od kolegÃ�³w nauczycieli dowiedzialem sie, ze na forum mnie obrazala. MÃ�³Ã��bym jej zalatwic cos, ale zgodnie z powiedzeniem(usunięte przez moderatora)\". Zwolnilem sie , nie mam zamiaru pracowac z kims takim. Jak taki ktos moze byc pedagogiem, a dyrektorem ? totalna porazka ....

Zakompleksiona, krzyczy na pracownik�³w, obra�¼a, niekompetentna, konfliktowa, podwa�¼a wszelkie autorytety,

Zostaw opinię o Dyrektor SP - Mirosławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dyrektor SP