CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska

Bydgoszcz

Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska

Julita

@Ja rozumiem, że Twoja rozmowa kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o jej przebiegu? Jak oceniasz jej poziom trudności? W swoim komentarzu wspominasz również o szkoleniu. Czy chodzi o szkolenie wstępne, które ma przygotować do nowego stanowiska i poprawnego pełnienia obowiązków? Chętnie dowiemy się o nim czegoś więcej.

Ja

Witam miałem już rozmowę kwalifikacyjną dzwoniono do mnie że będę zaproszony na szkolenie a tu narazie głucha cisza ktoś wie kiedy się zaczną szkolenia

Dat

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska szuka kogoś do Tmobile?

limonka

Żeby pracować w CTDP nie potrzeba Ci nawet żadnego doświadczenia ;) Wtedy start od umowy zlecenia, 10 zł na godzinę plus prowizji od 7-8 zl do nawet 100 zł za sztukę brutto, zależy jaki projekt, ale na każdym da się się dużo zrobić jeśli ma się dużo determinacji! Jeśli masz staż w innym call center min. 6 m-cy to możesz na start liczyć na umowę o pracę, oczywiście po 2 etapach rozmów :) Wyksztalcenie hmmm...to jedna z tych firm, gdzie na to się nie patrzy .Ważne jest zaangażowanie, chęci, umiejętność konwersacji, reszty Cię tam nauczą. Wiele osób zatrudnionych jest dopiero w trakcie studiow, część studiów nie ma, a umowy o pracę też zdobywają :) Pozdrawiam!

ner

niana7 - nigdzie nie napisałam, że to ujma, jedynie, że dla mnie po trzech kierunkach studiów i kilkuletnim doświadczeniu zawodowym to nie było to co chciałabym robić. Musiałam mieć pracę "na już", więc nie wybrzydzałam, proste. A że posiadam umiejętności interpersonalne i sprzedażowe, to całkiem dobrze mi siedzenie na słuchawce wychodziło i zarabiałam przyzwoicie :) Odnosiłam się do narzekania na pracodawcę w necie, które nie jest uzasadnione w sytuacji, kiedy do czegoś się po prostu nie nadajemy.

ner

Diana, jasne, ja się z Tobą zgadzam - nie każdy się nadaje. Trzeba tylko zadać sobie pytanie czy to, że ja się nie nadaję, jest powodem by oczerniać pracodawcę w necie. I małe sprostowanie: nie polubiłam i nigdy nie polubię pracy na słuchawce, jest ona zdecydowanie poniżej moich kwalifikacji i ambicji, dlatego potraktowałam ją tylko i wyłącznie jako epizod, do którego zmusiło mnie życie.

ner

Trzeba być jakimś totalnym gamoniem, który regularnie urywa się z pracy bądź do niej zwyczajnie nie przychodzi, żeby zarobić 800 zł. Sama stawka godzinowa, przy dobre frekwencji to 10 zł brutto na godzinę, a przecież do tego dochodzą jeszcze premie za sprzedaż. Ja w pierwszym miesiącu pracy zarobiłam 2200 na rękę, ale w mojej grupie faktycznie były osoby, które dostały śmieszne pieniądze, na własne życzenie. Praca jest do bani, trzeba ją lubić, żeby robić to na dłuższą metę. Ja nie lubiłam i na pewno do niej nie wrócę. Nie wierzcie jednak obibokom, co to wypisują, że zarobić się nie da, bo się da, o ile się chce. Co jest wielkim plusem CTDP to kasa zawsze na czas i zawsze się zgadza - niby normalne, ale patrząc na toruński rynek, wciąż warte zauważenia.

Ala

Firma CTDP to kompletne dno, obiecują ludziom umowę o pracę na start z wcześniejszym doświadczeniem i nie dotrzymują słowa. Podrzucają śmieciowe zlecenie, do tego mamią obiecankami bez pokrycia. Totalny chłam, mobing na każdym kroku. Kto się chce nabawić przewlekłego zapalenia krtani za 800 zł miesięcznie serdecznie zapraszam do tej firmy.

tbvvvrt

Ja właśnie tak zrobiłem- złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo,ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami na co zwracac szczegolna uwage przy procesie rekrutacyjnym?

czekać

Ja nie zamierzam czekac na nic tak wlasciwie to interesuja mnie tylko konretne informacje ale jak tego tutaj nie mozna uzyskac to pozostaje faktycznie skontaktowac sie tylko z biurem bezposrednio. wtedy mam nadzieje uzyskac rzetelne informacje. szkoda ze nikt tutaj nie pisze z biura zadnych informacji

radek

pewnie, że dobrze jest skontaktować się z osobami bezpośrednio zainteresowanymi, to ja się nie dziwię jednak, że tak to wygląda.. moim zdaniem w biurze powinny się znaleźć kompetentne osoby i w dodatku mogły by jednak jakoś pomóc w tych kwestiach tak naprawdę..no nic, czekam na informacje dalsze w takim razie.

Tuwim

Dlaczego w takim razie nie skontaktować się osobiście z biurem. Zawsze jadąc do siedziby jest szansa spotkać osoby które siedzą i pracują na słuchawce - wtedy też jest sposobność by porozmawiać o tym i o tamtym. Wiadomo, że to trochę zawsze strata czasu, ale w przypadku gdy nikt nie chce pomóc na forum - jedyna deska ratunku.

@ barry black praca jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Cele są realne i osiągalne.

Tomek

Najlepiej spytać o to u źródła. Mail do działu HR: praca@ctdp.pl :)

marta

" Np. na moim przykładzie, moja koleżanka obok z boxxu," to na Twoim przykładzie, czy na przykładzie koleżanek??? "ogólnie cisnienie na sprzedaż" w firmie która zajmuje się sprzedażą przecież nie mogą naciskać na szydełkowanie

madz

No wy chyba sobie żartujecie w tym momencie? Chyba nie mówimy o tym samym CTDP ;p No ale nic, kazdy ma swoje zdanie. A moje jest takie 'm-a-s-a-k-r-a' (usunięte przez administratora) Np. na moim przykładzie, moja koleżanka obok z boxxu, szło jej bardzo dobrze, była typowo telemarketingowa, głos i wszystko nadawało się w sam raz, zawsze sprzedaż jej szła bardzo dobrze, nadrabiała za połowe grupy, no niestety jak każdemu zdarza się gorszy okres, no jak wiadomo problemy z rodziną itp. No i nie szło jej jeden miesiąc. to co? zwolnili ją, bo 'styczniowe wyniki były w opłakanym stanie'. Ale to nic, moja koleżanka zachorowała na zapalenie spojówek, jak wiadomo choroba zarazliwa, to po tygodniu nieobecnosci, gotowa by to odrobić, z zwolnieniem L4, również ją zwolnili, bo przecież przez tydzień nic nie sprzedawała, a wiadomo nasz kordynator musi mieć z nas pieniądze ;) ogólnie cisnienie na sprzedaż. Na szkolenie poszłam z 5innymi i mimo, że zostaliśmy rozdzieleni do innych grup, to i tak trzymaliśmy sie cały czas razem, do pracy jezdziłam z takim zapalem, ze szkoda gadac(usunięte przez administratora)

to prawda tam się ludziom kit wciska

Nie polecam pracy tam tylko mówią dzwonimy, dzwonimy ciśniemy

marEks

Na początek napiszę, że pracuję w firmie krótko i niestety długo już tam nie będę. Warunki fantastyczne, ciepło - klima, zimno - ogrzewanie, własny box, własna szafka. Dobra płaca i na czas. Przerwy 10min,15min,10min czajniki, tostery itp. Ale ja osobiście nie potrafię wciskać ludziom czegoś czego oni nie chcą, bo sam to rozumiem. Jeżeli facet ma już laptopy, internet, tablety to po co mu kolejne, po co starszej babci 2 tablety jak ona nie ma na lekarstwa i nawet nie wie co to, jak facet mówi, że nie chce bo się nie zna to znaczy, że nie chce. Może i niektórzy mają to gdzieś ale ja niestety nie potrafię. Nie podoba mi się również, że trzeba na siłę wciskać takim osobom rozwiązania. Na początku nie myślałem tak nad tym ale po pewnym czasie mój punkt widzenia zmienił się. Naprawdę biorąc pod uwagę warunki nie można narzekać,ciężko o drugą taką pracę, ale niestety nie jest ona dla każdego w tym przypadku nie dla mnie.

EvAnS

No tylko w tym zapyziałym marketingu są do (usunięte przez administratora) umowy w wiekszości przypadków to lepiej się nameczyć a miec normalne pensje w miare:-/

Basic

Witam, nie wiem czy tu ktoś jeszcze zagląda, jeżeli tak, prosiłabym o odpowiedzi na pytania. Rozpoczynam własnie szkolenie w CTDP. Stworzyli tam grupe dla osób początkujących za 5/h, kiedy sie z takiej grupy wychodzi? Jak radzicie sobie z sytuacjami, kiedy ludzie nie kupują oferowanej rzeczy? Czy są jakies konsekwencje? Prosze o odp.

Co się stało z (usunięte przez administratora)? Czy po jego odejściu wzrosły wyniki?

ja

A jak się pracuje w Toruniu? Sielanka?

to prawda

jesteśmy na wypowiedzeniu grupowym prawie 130 osób z Bydgoszczy ale Wy zostajecie bez obaw my idziemy w świat szkoda mi tych lat ale warto było...cóż czy do was nie rekrutują chodzi o Toruń?

kejti

A mi bardzo pasuje brak nadgodzin, 16 i do domciu :)))))

ori

Zasada jest prosta – sprzedajesz – zarabiasz, marudzisz i się dołujesz – wypadasz z gry, praca tylko dla najlepszych!

mimi23

Niestety tak właśnie jest :/ Teraz mamy takie czasy, ze nawet jeśli chcesz byc nawet stazysta i robic za darmo musisz znac przynajmniej dwa jezyki obce, mieć doświadczenie zawodowe i przechodzisz trzy stopniowa rekrutacje, po czym okazuje się, ze i tak ich nie dostałeś bo byli lepsi. Tu przynajmniej nie ściemniają wielka rekrutacja, przychodzisz, biora cie, ucza i zaczynasz prace. Głównie młodzi bez doświadczenia mają szansę trochę zarobić. Jak dla mnie to najlepsza opcja na prace

buffy

taka prawda, jak firmy mają płacić 800 zł miesięcznie zusu to co się dziwić, że najpierw wolą dac zlecenie? chociaż uważam, że umowa o pracę po 6 miechach to i tak dobra opcja. W ogóle każdy życiowy człowiek wie, że w Bydzi nie ma lekko z pracą, możesz oczekiwać i żądać - Twoje święte prawo, ale weź pod uwagę to, że wtedy szybko się ustawisz w kolejce po zasiłek, chociaż, nie nie ustawisz bo żeby dostać zasiłek trzeba mieć przepracowany staż, a jak się wybrzydza to się go nie ma:/. Póki co niestety to pracodawcy narzucają zasady więc albo je akceptujesz albo wypadasz z gry, nie wiem czy to się kiedyś w polsce zmieni ale do tego czasu trzeba sobie jakoś radzić

gubernator

a ty się z choinki urwałeś , że piszesz takie rzeczy? ależ oczywiście, że powinna mieć od razu umowę o pracę, powinna mieć też masę innych rzeczy, ale nie w Polsce. Teraz firmy zatrudniają tylko na własną działalność albo zlecenie,z dwojga złego wolę zlecenie, a te które dają umowę to powoli dinozaury na wyginięciu, Poczytaj trochę gazet to ci się oczy otworzą,teraz nikomu nie opłaca się zatrudniać na umowę o pracę, a to też przez chory system w Polsce

lilo

Wow, po 6 miesiącach dostałaś umowę o pracę! a nie powinnaś jej czasem mieć od pierwszego dnia pracy?

anonimka

pracowalam w agencji marketingowej w naszym pieknym miescie. Zrezygnowalam po niecałym roku pracy, czas pracy zamiast 8 h wynosil 12, wieczorami (ba! W zasadzie w nocy) padalam z nóg, nikt nie płacił nadgodzin, przez ten cały czas nie dostałam umowy o prace, a potrzebowałam żeby dostać kredyt. Zrezygnowałam i poszłam do pracy w ctdp, i o dziwo panują tu lepsze warunki ! po 6 miesiącach dostałam umowę o pracę, wychodzę punktualnie i nie wyrabiam „gratisowych” nadgodzin! Mówcie co chcecie ale ja doświadczyłam swoje i wiem co mówię!

Mr. Rain

Nie jest wazne w jakiej firmie pracujesz, faktem jest, ze większość z nich działa na podobnych warunkach - chodzi o to żeby sprzedawać. Nie ma wiec sensu wypowiadać się na temat warunków pracy (choć tu nie jest najgorzej), ważniejsze od tego jest to czy się do tego ktoś nadaje. Potrafisz sprzedawać? Dobrze zarobisz, nie potrafisz? Nie masz tu czego szukać, nie potrafisz ale chcesz się nauczyć? Tu masz taka szanse. Tyle.

rubi

Przeniosłam się do CTDP jakiś czas temu z innej firmy telemarketingowej z bydzi i mówcie co chcecie ale tutaj jest dużo lepiej. Takie cyrki jakie tam odchodziły to nawet małpy nie widziały, a tu? Bez porównania, kasa zawsze na czas, dobre premie, kierownictwo w porządku i normalne warunki socjalne. Poza tym praktycznie co miesiąc możesz uzbierać premię, a jeśli się nie uda zawsze masz podstawę, tam gdzie wcześniej pracowałam nie było podstawy tylko sama premia, tak więc zdarzały się dni, że siedziałam po 8 godzin za darmo!!! Także wiecie, trzeba doceniać to co pozytywne, narzekać zawsze można ale czasem warto pomyśleć,że inni mają gorzej zanim się zacznie narzekać

Koala

witam wszystkich potrzebował bym warunki ubezpieczenia grupowego w CTDP , nr (usunięte przez administratora) dziekuje za pomoc , jest to dla mnie bardzo wazne

silas

Pracuje jako TM i może to nie jest najbardziej prestiżowy zawód na swiecie , ale tez nie ma zbędnego stresu. Ja jestem w pracy 8 – 16 po czym wychodze do domu i mam popoludnie dla siebie. Moi znajomi pracuja na trzy zmiany albo siedza do wieczora w biurze a w weekendy przygotowuja prezentacje dla klienta. Może maja prestiż i adrenalinę, ale dla mnie najważniejsze, żebym miał czas dla dziewczyny i synka i no oczywiście ma się zgadzac na koncie.

ja

Jak miło... Poziom ciągle rośnie :-)))

daga

Moja znajoma pracuje w dziale zakupów w koreańskim koncernie (wiadomo jakim). Tam się pracuje po 10-11 godz dziennie, w dodatku przełozonych ma Koreańczyków którzy drą się na pracownikow swoim lamanym koreo-angielskim . Ja o 16 pakuje torebke i ide do domku albo na piwko z ludzmi z grupy. Tak to można pracować :)dziwię się jej ze jeszcze tam siedzi , nie twierdze ze nie można zostać dłużej w pracy jak trzeba ale pewne podstawowe reguły powinny być przestrzegane dlatego wytrzymuję w ctdp, nie ma wyzysku - a dla mnie to ważne

ziutek

Ale płyniecie w tych pochwałach, :-D

like it :D

Podoba mi się że nikt się tutaj nie czepia jak wyglądam. Mogę sobie nosić co chce i nawet zrobić sobie dredy i tunele w uszach jeśli naszedłby mnie taki kaprys :)Tu najważniejszy jest  mój głos i moja osobowość.  Mogę wytatuować  sobie na czole głowe Indianina a i tak nikt nie zwróci na to uwagi bo przez tel nie widac, i like it :)

nie jest zle!!

praca w jasno określonych godzinach 8-16, bez wysiadywania nadgodzin, weekend święto wolne, płacą jak wszędzie.  tylko, moi Drodzy Panstwo, niestety jest jeden wielki minus, dla niektórych z was nie do zaakceptowania  – trzeba dzwonic i sprzedawac, a jak się nie umie to niestety. Choc na początku masz okres ochronny czyli mniejszy limit , czyli masz czas żeby się nauczyc fachu :)ja jestem już nauczona i zadowolona :D

bartas

- Popieram kolege :)starym kawalerem w tej pracy raczej nie zostaniesz;))

krzychu

Trafilem tu dwa miechy temu i powiem wam ze daje rade i coraz bardziej się przekonuje. W budynku jest klima, w przerwie pogram w pilkarzyki (szkoda ze browarka walnac nie można:;)),  w dodatku personel jest tu delikatnie mówiąc sfeminizowany wiec praca coraz bardziej mi odpowiada ;)

studentka

Żywot TMa z pewnościa nie wszystkim przypasuje, ale ja studiuje zaocznie i dla mnie to jest idealna fucha żeby zarobić na czesne. Wolne wieczorki i weekendy, jak mam jakis egzamin w tygodniu albo musze się uczyc to po prostu biorę dzien wolnego, moja sprawa mniej zarobie ale nigdy nie było z tym zadnego problemu.

No bez jaj! Kto wymyśla te wszystkie wpisy? Baaaaardzo radosna twórczość :-D

Hevi

A mi się wydaje, że dobry TM, to osoba, której nawet arogancki i opryskliwy klient nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi ( a tacy tez się oczywiście zdarzają), mało tego - dobry TM potrafi poprowadzić rozmowę w taki sposób, aby klienta uspokoić i wyjaśnić mu jego wątpliwości i skłonić do zastanowienia się nad zmianą stanowiska w danej sprawie. Dobry telemarketer czasem musi być jak barman w pubie - tzn. musi wysłuchać prywatnego opowiadania klienta, zyskać sobie kredyt jego zaufania, po czym poprowadzić rozmowę i złożyć ofertę

Wolf

Heh pracowałem w "firmie" :P kilka miesięcy, jeszcze przed kryzysem, ekipa była nawet ok, [treść usunięta przez admina] ogólnie jeszcze wtedy się kręciło, lapki szły jak woda, wtedy jeszcze dycha za godzinę plus premia, czyli bez ściemy 1600-1800 za komplet godzin w smrodzie bez klimy z jednym cherlawym wiatraczkiem :) tylko modlitwa była żeby się nie przepalił :D było fajnie, ale na dłuższą metę na łeb idzie dostać ;) [treść usunięta przez admina]

doświadczona

Jestem już doświadczoną TMką i wiem, że każdy klient jest inny. Każdy posługuje się inną mapą. Mapą, która powstaje przez wiele lat i związana jest z jego postrzeganiem świata. Dla każdego z nas zielona trawa może oznaczać przecież coś zupełnie innego. Dlatego czasami telemarketer ma problemy z komunikacją z klientem, mówią niby o tym samym, ale nie mogą się dogadać. Tego tez się trzeba nauczyć, mi to zajęło chyba ze 3 miesiące o ile dobrze pamiętam, ale za to prawie co drugi telefon kończy się sukcesem 

aron

niestety jest wiele osób, które wykonują telemarketing źle i to te osoby psują rynek i opinię innym telemarketerom. Są to zazwyczaj ludzie z przypadku, które po 2-3 miesiącach odchodzą, a efekt ich pracy zostaje. Nie mam do nich pretensji, ale niech przynajmniej nie psują opinii na forum. Nie sprawdzili się, trudno, przecież każdy ma jakieś inne predyspozycje, może będą rewelacyjnymi księgowymi albo informatykami.

jaa

wielu ludzi myśli, że telemarketing to łatwizna. Niestety aby był on skuteczny trzeba posiadać odpowiednią wiedze i umiejętności, a tych najlepiej nauczyć się na własnym dosiwadczeniu… albo od kolegów i koleżanek z branży :D

tmka

Masz racje, dla jednych telemarketing to przygoda, dla innych sposób na życie. Ci którzy odchodzą po 3 miesiącach nie osiągnęli sukcesu, bo to po prostu nie było dla nich. A oczywiste jest , ze odchodzi się z pracy, która nie daje satysfakcji. Ja zostałam i nie żałuję.

Zostaw opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska