Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

"Najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć rozwoju. Poszukujemy osób, dla których praca nie stanowi przykrej konieczności, a przeciwnie – jest pasją, której realizacja daje uczucie spełnienia i satysfakcji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

Pisaliście tutaj w komentarzach, że firma została zlikwidowana... W sieci też próbowałem coś znaleźć i ciężko. Orientujecie się, czy firma funkcjonuje gdzieś pod inną nazwą? Lub w innym mieście?

Kaja Nowy wpis

Jak na call center tutaj się pracuje? Są jakieś duże założenia do miesięcznego wykonania?

Pracownik Nowy wpis
@Kaja

Kaja to praca nie dla Ciebie,klient nie zrozumie o co Ci chodzi

Wojtek Nowy wpis

Czy ta firma zatrudnia nowych pracowników. Długo pracujesz w CTDP?

Konkret321

Wydzwaniaja jak najeci.Nie wiadomo skąd mają numery.

@Konkret321

Wiadomo wystarczy zapytać konsultanta kto jest administratorem danych i udzieli na pewno pełnej odpowiedzi. Wszystko legalnie zgodnie z prawem.

To Prawda

Gofer

Gdy zadasz to pytanie to... rzut słuchawką i tyle. Takie to wszystko zgodne z prawem. Szczególnie zmiana pracodawcy na umowie, bez wiedzy pracownika z 2 miesięczną cofniętą datą...

@Gofer

Rzut chyba jak ktoś nie umie odczytać admistratora z ekranu czyli słabo do szkoły

Jak wygląda ścieżka awansu w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Firma nikogo nie zatrudnia. Zostali zwolnieni w grudniu wszyscy na zleceniu i zostalo im mało osób samych na umowie o pracę bo firma upada. Można było zdobyć umowę o pracę po średniej 100 procent prowizji z 4 miesięcy w większości nieosiągalne a na początek jest zlecenie. A co awansów to większe wymagania niż 100 % trzeba było mieć np 120 % czy 140. Ci koordynatorzy co zostali są bezczelni i chamscy. Dziwię się że firma jeszcze istnieje ale na pewno niedligo coś się wydarzy.. Po 2 latach w tej firmie to można tylko mieć zepsuta psychikę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Stella

Dobry pracodawca ,ale to nie znaczy, że każą przychodzić w mundurkach, polecam pracę w firmie!!

@Stella

Widać że nie pracujesz w tej chwili w firmie

Dziewczyny jaki styl panuje w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Ktos

Styl? Czego? Ubierania się?

Julita

@Ja rozumiem, że Twoja rozmowa kwalifikacyjna przebiegła pomyślnie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o jej przebiegu? Jak oceniasz jej poziom trudności? W swoim komentarzu wspominasz również o szkoleniu. Czy chodzi o szkolenie wstępne, które ma przygotować do nowego stanowiska i poprawnego pełnienia obowiązków? Chętnie dowiemy się o nim czegoś więcej.

Witam miałem już rozmowę kwalifikacyjną dzwoniono do mnie że będę zaproszony na szkolenie a tu narazie głucha cisza ktoś wie kiedy się zaczną szkolenia

Dat

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska szuka kogoś do Tmobile?

limonka

Żeby pracować w CTDP nie potrzeba Ci nawet żadnego doświadczenia ;) Wtedy start od umowy zlecenia, 10 zł na godzinę plus prowizji od 7-8 zl do nawet 100 zł za sztukę brutto, zależy jaki projekt, ale na każdym da się się dużo zrobić jeśli ma się dużo determinacji! Jeśli masz staż w innym call center min. 6 m-cy to możesz na start liczyć na umowę o pracę, oczywiście po 2 etapach rozmów :) Wyksztalcenie hmmm...to jedna z tych firm, gdzie na to się nie patrzy .Ważne jest zaangażowanie, chęci, umiejętność konwersacji, reszty Cię tam nauczą. Wiele osób zatrudnionych jest dopiero w trakcie studiow, część studiów nie ma, a umowy o pracę też zdobywają :) Pozdrawiam!

ner

niana7 - nigdzie nie napisałam, że to ujma, jedynie, że dla mnie po trzech kierunkach studiów i kilkuletnim doświadczeniu zawodowym to nie było to co chciałabym robić. Musiałam mieć pracę "na już", więc nie wybrzydzałam, proste. A że posiadam umiejętności interpersonalne i sprzedażowe, to całkiem dobrze mi siedzenie na słuchawce wychodziło i zarabiałam przyzwoicie :) Odnosiłam się do narzekania na pracodawcę w necie, które nie jest uzasadnione w sytuacji, kiedy do czegoś się po prostu nie nadajemy.

ner

Diana, jasne, ja się z Tobą zgadzam - nie każdy się nadaje. Trzeba tylko zadać sobie pytanie czy to, że ja się nie nadaję, jest powodem by oczerniać pracodawcę w necie. I małe sprostowanie: nie polubiłam i nigdy nie polubię pracy na słuchawce, jest ona zdecydowanie poniżej moich kwalifikacji i ambicji, dlatego potraktowałam ją tylko i wyłącznie jako epizod, do którego zmusiło mnie życie.

ner

Trzeba być jakimś totalnym gamoniem, który regularnie urywa się z pracy bądź do niej zwyczajnie nie przychodzi, żeby zarobić 800 zł. Sama stawka godzinowa, przy dobre frekwencji to 10 zł brutto na godzinę, a przecież do tego dochodzą jeszcze premie za sprzedaż. Ja w pierwszym miesiącu pracy zarobiłam 2200 na rękę, ale w mojej grupie faktycznie były osoby, które dostały śmieszne pieniądze, na własne życzenie. Praca jest do bani, trzeba ją lubić, żeby robić to na dłuższą metę. Ja nie lubiłam i na pewno do niej nie wrócę. Nie wierzcie jednak obibokom, co to wypisują, że zarobić się nie da, bo się da, o ile się chce. Co jest wielkim plusem CTDP to kasa zawsze na czas i zawsze się zgadza - niby normalne, ale patrząc na toruński rynek, wciąż warte zauważenia.

Ala

Firma CTDP to kompletne dno, obiecują ludziom umowę o pracę na start z wcześniejszym doświadczeniem i nie dotrzymują słowa. Podrzucają śmieciowe zlecenie, do tego mamią obiecankami bez pokrycia. Totalny chłam, mobing na każdym kroku. Kto się chce nabawić przewlekłego zapalenia krtani za 800 zł miesięcznie serdecznie zapraszam do tej firmy.

tbvvvrt

Ja właśnie tak zrobiłem- złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo,ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami na co zwracac szczegolna uwage przy procesie rekrutacyjnym?

czekać

Ja nie zamierzam czekac na nic tak wlasciwie to interesuja mnie tylko konretne informacje ale jak tego tutaj nie mozna uzyskac to pozostaje faktycznie skontaktowac sie tylko z biurem bezposrednio. wtedy mam nadzieje uzyskac rzetelne informacje. szkoda ze nikt tutaj nie pisze z biura zadnych informacji

radek

pewnie, że dobrze jest skontaktować się z osobami bezpośrednio zainteresowanymi, to ja się nie dziwię jednak, że tak to wygląda.. moim zdaniem w biurze powinny się znaleźć kompetentne osoby i w dodatku mogły by jednak jakoś pomóc w tych kwestiach tak naprawdę..no nic, czekam na informacje dalsze w takim razie.

Tuwim

Dlaczego w takim razie nie skontaktować się osobiście z biurem. Zawsze jadąc do siedziby jest szansa spotkać osoby które siedzą i pracują na słuchawce - wtedy też jest sposobność by porozmawiać o tym i o tamtym. Wiadomo, że to trochę zawsze strata czasu, ale w przypadku gdy nikt nie chce pomóc na forum - jedyna deska ratunku.

@ barry black praca jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Cele są realne i osiągalne.

Najlepiej spytać o to u źródła. Mail do działu HR: praca@ctdp.pl :)

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042