Business Navigator Sp.j.

Wrocław

Opinie o Business Navigator Sp.j.

pipek

Nie wiem czy znalezli kogoś, ja rownież widzialem to ogłoszenie, podejrzewam, ze tak bo dawno niczego nie podawali,ze szukaja kogoś.

Zorientowany

Ta firma nie ma oddziałów anie w Puszczykowie ani w Warszawie ani w Poznaniu Busienss Navigator sp.j [usunięte przez moderatora] jest zarejestrowana we Wrocławiu i posiada swoje oddziały tylko w Uboczu koło Gryfowa Śląskiego oraz w Trzebnicy.

obecna pracownica

„Fajny wpis” he he …. Też przechodziłam szkolenie u Pani o której napisała „była pracownica”. Po raz pierwszy ktoś tak profesjonalnie się mną zajął. Konkretnie, merytorycznie i przede wszystkim skutecznie zostałam wdrożona i przeszkolona z technik sprzedażowych. Obecnie od paru miesięcy jestem samodzielnym pracownikiem i zarabiam kasę dzięki której oprócz opłat za komórkę, mieszkanie i paliwo stać mnie na dobre ciuchy, kosmetyki i bezstresowe życie. Nie znam dobrze osoby która przeprowadza szkolenia w BN ponieważ po szkoleniu nowy pracownik trafia od razu do zespołu sprzedażowego, ale stanowczo nie zgadzam się z opinią „byłej pracownicy”. Niestety prawda jest taka, że aby utrzymać się w tej firmie i dobrze zarabiać trzeba być dobrym sprzedawcą. Opinie negatywne trafiają na fora tego typu za pośrednictwem słabych handlowców, którzy nie dali by rady w żadnej innej firmie jako sprzedawca.

Zostaw opinię o Business Navigator Sp.j. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Navigator Sp.j.