Tylewski

Gdynia

Opinie o Tylewski

stifler215

Witam forumowiczow!!! Znalazlem w gazecie Glos Wielkopolski nastepujace ogloszenie: "Zatrudnie pakowaczy na terenie Niemiec (osoby ktore juz pracowaly w zaopatrzeniu marketow) w tym 2 brygadzistow z podstawa j. niemieckiego (mile widziana znajomosc PICK-UP-VOICE)". Zadzwonilem i rozmawialem z mezczyzna ktory naprawde mowil konkretnie i szczegolowo. Praca ma charakter pracy dla marketow typu Ikea itp itd, wynagrodzenie dla pakowacza to 1500 Euro netto, dla brygadzisty 2000 Euro netto, wyzywienie we wlasnym zakresie, hotel oplaca polska firma Alster (taka nazwe podal mi rozmowca, nie wiem tylko czy tak nazwe sie pisze) ktora zatrudnia na podstawie umowy o prace. Wlascicielem jest prawdopodobnie jakis Tylewski. Praca odbywac ma sie w Hamburgu i okolicach, mozliwe jest rowniez przerzucenie pracownikow w inne miejsce jesli taka potrzeba zajdzie. Dojazd na wlasna reke no chyba ze jakas grupa osob z blizszej okolicy sie zorganizuje, wowczas w gre moze wchodzic bus. Co forumowicze o tym wszystkim sadzicie? Moze juz o tym slyszeliscie, moze jakies doswiadczenie z ta praca lub z ta firma mieliscie? Bardzo prosze o porade! Pozdrawiam wszystkich!

Zostaw opinię o Tylewski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tylewski