Apteka na Barskiej

Opinie o Apteka na Barskiej

japiernicze

Dla wytrwałych. Właścicielką jest kobita będąca w zarządzie polypharmu obok tej apteki, która udaje w tej aptece magistra. Uważa się za alfę i omegę, ale tak niestety nie jest. Robi straszliwe błędy przy obrocie towarem, potem zwala to na winę pracowników. Kierownik figurant. Personel od biedy może być, poza jedną francą pracującą na Banacha, która się okropnie sadzi - ma tam długi staż. W piasecznie też otworzyła ta właścicielka apteke. Na prawie niezamieszkałym nowym osiedlu - kompletna paranoja bez wyobraźni. Kierownik tam pracujący wynosi towar do domu. Można polecić rastamanom, bo chyba tylko takim wszystko wisi i nie żądają wysokich zarobków :-)))

Zostaw opinię o Apteka na Barskiej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka na Barskiej