KATOLICKIE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE ``DZIECIĄTKA JEZUS``

Toruń

Opinie o KATOLICKIE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE ``DZIECIĄTKA JEZUS``

drzewnykot

Miejsce pracy z piekła rodem...zero szacunku ze strony pracodawcy, z wielkim naciskiem na ZERO, gdyż tak czuje się człowiek po krótkim okresie pracy w tym przybytku rozkoszy...brak porozumienia kadry zarządzającej rodzi koszmarne stosunki pomiędzy pracownikami szeregowymi. [usunięte przez moderatora] donosicielstwo, obrzydliwe insynuacje, [usunięte przez moderatora] to rzeczy, które dotykają pracowników na porządku dziennym. Praca tylko i wyłącznie dla zakonnic, których przeznaczeniem jest martyrologia stosowana.

Zostaw opinię o KATOLICKIE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE ``DZIECIĄTKA JEZUS`` - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KATOLICKIE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE ``DZIECIĄTKA JEZUS``