SAUERBREY POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o SAUERBREY POLSKA SP. Z O.O.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAUERBREY POLSKA SP. Z O.O.

krus
użytkownik zarejestrowany

Nikt nie mówił @szabu, że sama praca będzie lekka, no ale narzekać nie można, bo przede wszystkim zatrudnienie w tej firmie jest legalna, i warto między innymi z tego powodu zatrudnić się w tej firmie, a konkretnie jest to zatrudnienia na umowę o pracę

byly pracownik

Uwazajcie na nich to [usunięte przez moderatora] i cwaniacy

Były UCZEŃ

Zielona Góra - 2012-05-16 10:06:38 O tak ! Nasz syn też tam był. Na Nieszczęście ! Na długi Weekend wysłali go pociągem z wieloma przesiadkami. W nocy o godz 1.00 we Wrocławiu na dworcu głównym spędził kilka godzin czekajac na nastęny pociąg. Był sprawdzany przez policję , zaczepiany przez pijanych i innych łobuzów itp. To był koszmar. Nie wiedzieliśmy co się z nim dzieje do 7.00 rano kiedy wszedł w drzwi domu. Nigdy więcej Sauerbrey !!Hey, Ta szkoła jest OK. Sama firma i włśściciel do [usunięte przez moderatora]. Jego szefowie tańczą jak on chce. Z uśmiechem na ustach wsadza Ci kit i oszukluje gdzie się da. To są wszyscy tak zwani OSSI's to znaczy prawie niemcy, albo lepiej DDR-owcy. To ten najgorszy odłam niemieckiej narodowości. Byłem i nie radzę !!

Zielona Góra

O tak ! Nasz syn też tam był. Na Nieszczęście ! Na długi Weekend wysłali go pociągem z wieloma przesiadkami. W nocy o godz 1.00 we Wrocławiu na dworcu głównym spędził kilka godzin czekajac na nastęny pociąg. Był sprawdzany przez policję , zaczepiany przez pijanych i innych łobuzów itp. To był koszmar. Nie wiedzieliśmy co się z nim dzieje do 7.00 rano kiedy wszedł w drzwi domu. Nigdy więcej Sauerbrey !!

Rodzice

Szanujcie Swoje Dzieci i Nie nabierzcie się, tak jak my się nabraliśmy, W Gazecie znajduje się ponowni ogłoszenie. Wi9dać tylko, że naboru dokonuje już ktoś inny (inne nazwisko). Firma Sauerbrey Polska Sp. z o.o. jak i Sauerbrey GmbH to to samo, a przede wszystkim ci sami właściciele. Są nastawienia tylko i wyłącznie na zysk i nie szanują ludzi. Zarówno właściciel jak i jego pracownicy maja za nic ludzkie potrzeby. Tych młodych wykorzystują ile się da. Można ich proceder nazwać nawet przestępczym. Młody człowiek, który tam pojedzie będzie bardzie tego żałował. A wy jako rodzice będziecie w ciągłym stresie bo nie ma tam żadnej opieki a podjęte przez firmę Sauerbrey decyzje są nie odpowiedzialne i niebezpieczne w skutkach. Nasz syn jest znowu z nami i tylko cieszymy się, że nic mu się nie stało.

Zostaw opinię o SAUERBREY POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAUERBREY POLSKA SP. Z O.O.