MTL

Toruń

Opinie o MTL

Dominika

@Gonzo możesz rozwinąć swoją myśl? Twój komentarz niewystarczająco wyjaśnia innym użytkownikom forum kwestię warunków zatrudnienia. Jeżeli jesteś pracownikiem MTL, to mógłbyś opisać te warunki bazując na swoim stanowisku?

mozebyć

Nie jest zle, robisz swoje to nikt sie nie czepia, masz swobodę. Jezeli chodzi o podwyżki to magazyn ma co roku, z biurowymi duzo gorzej, jak sam nie wywalczysz to nic nie dostaniesz:)

Dudziak

Chyba nie jest tak źle skoro firma nie ma specjalnie nowych ofert pracy? Nie piszecie również specjalnie na tym forum to też sygnał, że jest w firmie dobrze.

Gonzo

Szczerze? Na bardzo małe :)

Amator pracy

Czy może ktoś napisać coś o pracy w firmie? Taka cisza na forum to znak , że jest dobrze lub czas urlopów i nie ma chętnych do pisania? Wprawdzie słyszałem sporo dobrego o MTL ale informacje bezpośrednio od pracowników są ważne dla chętnego do pracy.

Darecki

MTL to świetnie prowadzona i ciągle rozwijająca się firma. szkoda, że nie ma żadnych ofert pracy.

Heniu

a jest w ogole nabór na takie stanowisko bo z tego co wiem to nie, gauka?

gauka

no wiadomo sankcje, rozgrywki ue i nato z nimi... tez mnie ciekawi jak to wpływa na płynnośc biznesową i wynagrodzenie samych pracowników bo chciałabym u was objąć stanowisko Specjalista ds. technicznych i obsługi floty

razdwatrzy

No właśnie, pracował ktoś w eksporcie? Bo zastanawiam się czy warto aplikować. Czy dużo wyjazdów zagranicznych? No i tak na poważnie jak z tą Rosją jest? Bo to bardzo niestabilny rynek jak dla mnie, ale może sobie radzą.

adam

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kierownik powiedział dwa razy sam z siebie, że nawet jeżeli nie otrzymam pracy to zadzwonią do mnie i mnie o tym poinformują. Sam nie oczekiwałbym takiego rozwiązania ale bardzo to zapewniali sami z siebie. Nie zadzwonili. Takie zachowanie tworzy opinię o firmie.

młody

Praca w tej firmie jak praca, fajne zarobki ale oprócz tego panuje tam zasada znasz kierownika masz prace ostro mu trzeba w (usunięte przez administratora)wchodzić. Ja tego nie robiłem i tylko okres próbny tam byłem. Miałem być przyuczany a nie byłem do niczego żadnego samodzielnego zadania nie dostałem nigdy. Nie masz znajomości nie pchaj się tam.

Zostaw opinię o MTL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTL