Strefa Ekonomiczna -Legnica

Legnica

Opinie o Strefa Ekonomiczna -Legnica

Wszyscy tak narzekacie na warunki pracy na Strefie. To zapraszam do pracy na kurierce.Zasuwasz na prywaciarza po 12-13 godzin pełna odpowiedzialność ,żuci ci na wypłatę 2000zł i jest OK! Zasuwasz po 260 godzin minimum i zastanawiasz się ,czy znowu ci coś utnie, bo kupił nowe auto sobie.I tylko marudzenie słychać że niską faktura .Zapraszam do takiej pracy.Na Strefie 8 godzin i do domu,za nadgodziny zapłacą ,pakiet socjalny,na urlop idziemy bo zaplanowany.A tu o wszystko się prosisz,wypruwasz flaki z siebie a on mato w [usunięte przez moderatora] Z miłą chęcią się z kimś zamienię.

Zostaw opinię o Strefa Ekonomiczna -Legnica - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strefa Ekonomiczna -Legnica