A.O.M "Ziemowit"

Lędziny

Opinie o A.O.M "Ziemowit"

laska

gana' i jak na rozmowie, pisalas ze idziesz bo jest umowiona, ile ci zapoponowali?

;(;(;(

nie polecam ,wredny szef ,stawka na bulke i to sucha

xxx

Ja czekam już 2 miesiące na wypłatę i nic. Firma nie wypłącalna

ochroniarz

Wytłaty są u nich z 3-4 tygodniowym opużnieniem. Na umowę o dzieło płacą 4,40zl brutto.

ochraniarz
@ochroniarz 29.11.2010 17:42

twoja opinia jest słuszna bardzo grzeczni przy przyjęciu do pracy 'a pużniej to praca nie tylko na stanowisku na które jesteś przyjęty ale wbrew woli pracujesz na innych posterunkach i to nie za taką kasęjaka jest na umowie każdy posterunek ma inną stawkę. Nie polecam

mikołów

zarobki do bani i czeba czekac najmniej 2 tygodnie na kase

Zostaw opinię o A.O.M "Ziemowit" - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.O.M "Ziemowit"