Opinie o P.H.U. JMK Marcin Krupa w Sośniczany

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. JMK Marcin Krupa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U. JMK Marcin Krupa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. JMK Marcin Krupa w Sośniczany

Kondzio Nowy wpis

Latem w czerwcu ktoś widział ponoć w akcji pracowników firmy. Jakieś trzy osoby. A tymczasem już od października firma zawiesza działalność. Oficjalnie. Czyli wychodzi na to, że z ewentualnej roboty tu nici, przynajmniej na razie. Pytanko mam więc na koniec, jak się dla tego Pana pracowało? Czy uprzedził, o zamiarze czasowego zamknięcia działalności?

Raku Nowy wpis

Uciekajcie od tego z daleka kupiłem w sierpniu VW niestety silnik już padł,ponad 5 litry oleju przez tydzień mi to brało .Jak wogóle takiemu komuś niewstyd . Nawet tam nie zachodźcie.

Jan Nowy wpis

Ktoś wie ile osób pracuje w tym komisie? Pan Marcin sam prowadzi sprzedaż czy ma ludzi do pomocy choćby w wystawianiu ogłoszeń w necie czy bezpośrednich rozmów z klientami? Gdzie szukać rekrutacji? Ogłaszają się lokalnie jak kogoś potrzebują czy lepiej iść z CV do firmy i pogadać z szefem, co?

Jacmis Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie słowny (usunięte przez administratora). Nie jedzcie tam ludzie. Stan techniczny samochodu masakra. Na zdjęciach ok. Przez telefon perełka. A na miejscu nawet się gościowi nie chciało przyjechać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U. JMK Marcin Krupa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w P.H.U. JMK Marcin Krupa?

Czemu tak głupio odpowiadasz? Rozumiem, że nie oferują np. służbowego telefonu? Nie można było tego napisać w cywilizowany sposób? A jeśli chodzi o jakieś dodatki, premie, to jak to wygląda? Można na cokolwiek liczyć?

Klient

Tak jak poprzedni pisali po zakupie kontakt się urywa ale warto go ścigać o swoje tydzień mi zajęło ale go dorwałem i oddał co trzeba, każda wada auta o której nie poinformował przed zakupem jest wadą ukrytą więc każdy sąd jest po waszej stronie i to nie ma znaczenia czy sprawdzisz auto dobrze czy nie dobrze on jako sprzedawca ma obowiązek poinformować o ewentualnych wadach. Warto znać prawo i poczytać o rękojmi która działa nawet przy autach używanych

Amelia
@Klient

To jak ci się udało jednak skontaktować z panem w sprawie tego samochodu? Skoro nie odbierał, ani nic z tych rzeczy? Wiesz może czy pracuje sam na własną rękę, czy ma swoich pracowników?

@Klient

Dzień dobry. Niestety zakupiliśmy auto u tego ..... I Też nas (usunięte przez administratora) Jak Panu udało się dokładnie aby oddał kase za auto albo za naprawe. Mamy daleko od tego komisu i nie wiemy co możemy teraz zrobić. ????

Może potrzeba pracowników fizycznych do pomocy na pół etatu? Chodzi mi głównie o sprzątanie samochodów i przygotowywanie ich do sprzedaży. Na jakie ewentualnie można się dogadać godziny?

Sylwia

Po zakupie kontakt się urywa. zablokował mój numer telefonu. Ukryte wady zamaskowane jak się da. nie polecam

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w P.H.U. JMK Marcin Krupa? Chodzi o pracę jako Sprzedawca, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 24 czerwca.

Potrafią przejechać po okolicy, poprzeglądać auta stojące przy drodze, poprzepinać kable i ogłosić, że kupią za grosze, zabiorą lawetą, auto demolka. Jeżdżą we trzech, zagadują i wyłudzaja kasę --------> psując pojazdy !!! Trzech wytatuażowanych cwaniaków, którzy nielegalnie niszczą Twój pojazd, jaki wystawiasz na sprzedaż. Patrz na łapy, pilnuj !!! (usunięte przez administratora) A najgorsze, że policja w Koprzywnicy wie, większość ludzi wkoło wie i nikt z tym nic nie robi.

Tadek

Cześć. Czy w tej firmie istnieje jakiekolwiek stanowisko, które by wymagało obsady? Po prostu pytam, czy szef sam pracuje przy sprzedaży aut, czy jest ktoś też na etat zatrudniony? Lubię samochody i właśnie w sprzedaży szukam zatrudnienia. Jak kogoś przyjmuje to znacie warunki ile płaci i czy umowa o pracę? Wpisów za bardzo tu nie widzę od pracowników, dlatego i to mnie zastanowiło.

Olga

Ten pan to, ten pan tamto. Czyli rozumiem, że to jest taki jednoosobowy komis, gdzie pan tu kupi, tam sprzeda, ma góra 2-3 auta na podwórku? Nie jest to miejsce, gdzie można się zatrudnić jako profesjonalny sprzedawca i doradca klienta? Będę wdzięczna za wyjaśnienie.

Aglo
@Olga

Wystarczy, że zadzwonisz na Komendę Policji w Koprzywnicy a uzyskasz komplet informacji tam nie jest to żadną tajemnicą

milord

Przyłączam się do grona niezadowolonych klientów tego komisu. Faktycznie właściciel tej firmy, który zakończył już jej działalność, ale rozpoczął taką samą pod inną nazwą, okazał się kłamcą, (usunięte przez administratora) krętaczem i wyłudzaczem. Jeszcze przed rozpoczęciem działalności jego nowej firmy, ale już na nią (usunięte przez administratora) mnie i wyłudził pieniądze za dostarczenie samochodu do mojego miejsca zamieszkania, którego nie wykonał. Zlekceważył moje ponaglenia o zwrot pieniędzy za niewykonaną usługę i dopiero na wezwanie przedsądowe zapłaty zwrócił część tej kwoty, a resztę, sobie przywłaszczając. Sprawa skierowana do prokuratury, sądu i innych organów (czas skończyć z oszustwami tego Pana). Nie polecam nikomu tego komisu, jeśli chce uniknąć nerwów i czasu związanego z dochodzeniem swoich praw. Omijajcie ten komis i tego (usunięte przez administratora) z daleka wielkim łukiem.

@milord

Co masz na myśli, działają teraz pod nową nazwą? Pod jaką? Wg CEIDG w lutym zawiesili działalność, zastanawia mnie jak to dalej wygląda z nimi, czy komuś udało się odzyskać pieniądze?

PP

Nie płaci Akcyzy za samochody

Trio
@PP

Nie płaci w ogóle czy przeciąga w czasie?

Łucja
@Trio

spytałeś o to jako pracownik? widząc te opinie zastanawiałam się właśnie na ile mogą być uzasadnione... czy osoby zatrudnione tutaj miewały podobne problemy czy pracowników to nie dotyczy? pracuje tu ktoś teraz?

(usunięte przez administratora) Nie opłaca akcyzy na czas. Przed kupnem dobry kontakt natomiast później jest on utrudniony, ciężko się dodzwonić, blokuje numery. Nie polecam tego komisu jeśli chcesz sobie zaoszczędzić nerwów i czasu związanego z dzwonieniem do właściciela i urzędów.

Polo

Czy jest ktoś kto wygrał w sądzie z komisem J.M.K. Sośniczany?

Polo

Zgłosiłeś sprawę jako (usunięte przez administratora)?Czy warto iść w tym kierunku?

PPA
@Polo

Warto. (usunięte przez administratora) jest bardzo dużo

Łucja

Ciekawa jestem z jakiego powodu nazywasz ich w ten sposób? Ta karma to za co niby? :(

Meg

Zero kontaktu po sprzedaży. Kłamca i (usunięte przez administratora) Masa ukrytych wad w samochodzie. Począwszy od roku produkcji, łże jak pies (nie obrażając psów, bo to scierwo, jest o wiele niżej w hierarchii) Przy deszczu mam kałuże w samochodzie. Trzymajcie się z daleka

Grażyna
@Meg

Kałuże w samochodzie? :D To nie sprawdzałeś auta przed zakupem? Nie jestem pewna, czyja to wina w takiej sytuacji.

(usunięte przez administratora) typowe "Mirki handlarze". Samochody z wadami ukrytymi, chamstwo i brak jakiejkolwiek komunikacji po sprzedaży auta. Rzecznik Praw Konsumenta do maja 2022 miał już 5 niezadowolonych klientów, którym odmówiono prawa do rękojmi. Nie odbierają pism, brak kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. JMK Marcin Krupa - Sośniczany

P.H.U. JMK Marcin Krupa